Despacito w kolejnej przeróbce

Sandra Zakrzewska
28.11.2017 18:13
'Despacito' Luis Fonsi

'Despacito' Luis Fonsi (screen YouTube)

"Despacito" to niekwestionowany hit mijającego roku. Jesteście ciekawi jak z wielkim przebojem poradził sobie...gumowy kurczak? Przekonajcie się sami!

Niemal każdego lata pojawia się utwór, który grany jest dosłownie na każdym kroku: w klubach, restauracjach czy na plaży. Nie inaczej było i tym razem z piosenką „Despacito” autorstwa Portorykańczyka Luisa Fonsi. Hit miał swoja premierę 13 stycznia , jednak to dopiero wakacje sprawiły, że każdy z nas doskonale znał jej rytm. Teledysk do tego latynoskiego przeboju został odtworzony na portalu YouTube ponad 4 miliardy razy. W tym samym serwisie można znaleźć wiele przeróbek i wersji językowych utworu.

Coraz ciekawsze wersje "Despacito"

Przeróbki wakacyjnego hitu cieszą się w internecie niesłabnącą popularnością. Jedna z nich to "Despacito" w wykonaniu....gumowego kurczaka.Ten filmik to prawdziwy hit internetu, którego liczba wyświetleń przekroczyła 2 miliony. Zobaczcie jak kurczak poradził sobie z wykonaniem letniego przeboju!

 

Luis Fonsi z nowym hitem

Nowa piosenka twórcy „Despacito” nosi nazwę "Echame La Culpa” i podobnie jak hit lata 2017 jest to utwór utrzymany w latynoskim, tanecznym klimacie. Tym razem gościnnie pojawia się amerykańska wokalistka i była gwiazda Disneya - Demi Lovato, nowy singiel już stał się przebojem, a w ciągu kilku pierwszych dni od premiery został jednym z piętnastu najczęściej odtwarzanych utworów na Spotify. Jeśli jeszcze nie widzieliście teledysku, obejrzyjcie go poniżej.

 
Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA