Marcin Miller w szalonej improwizacji!

Sandra Zakrzewska
28.11.2017 17:03
Marcin Miller podczas gali 'Biała Lilia'

Marcin Miller podczas gali 'Biała Lilia' (Zbigniew Dabrowski https://www.facebook.com/marcinmillerboys/photos/)

Marcin Miller z zespołu Boys napotkał nie lada problem podczas swojego ostatniego występu w Ełku. Jesteście ciekawi jak sobie poradził?

23 listopada 2017 roku w Centrum Kultury w Ełku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. „Biała Lilia”, bo tak nazywają się wyróżnienia, przyznawane są osobom, które w szczególny sposób służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się do promowania Ełku. W tym roku nagrodę w Kategorii „Ambasador Ełku” odebrał Marcin Miller, wokalista najbardziej znanej formacji disco polo w Polsce. Muzyk był też odpowiedzialny za oprawę artystyczną gali.

Jestem dumny z tego, że stąd pochodzę. Urodziłem się w Prostkach, ale Ełk to moje najukochańsze miejsce na całym świecie. Zawsze podkreślam, że jestem stąd. Ełk jest wspaniały, nie ma potrzeby wyjeżdżać nad morze czy w góry, w Ełku jest wszystko, czego dusza zapragnie. Dziękuję za tę nagrodę, nie spodziewałem się jej i tym bardziej jestem poruszony — powiedział do zgromadzonych gości Marcin Miller.

Zespół Boys przy akompaniamencie klawiszy

Marcin Miller był jedną z gwiazd wieczoru. Kiedy chciał już zaprezentować swoje największe hity, okazało się, że nie można odtworzyć przygotowanych przez niego plików. Jak z tego wybrnął ? Zobaczcie sami !

 

Disco Polo w innej wersji

W jednym z odcinków ostatniego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego mogliśmy posłuchać niezwykłe wykonanie piosenki „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend przez znakomitego muzyka Kubę Badacha. Jazzowa wersja jednego z najpopularniejszych utworów disco polo spotkała się dużym zainteresowanie widzów. Filmik prezentujący to wykonie widziało w internecie już ponad pół miliona osób!

Wcześniej w tym samym programie posłuchać mogliśmy zadziwiającego duetu. Raper Sobota i Zenek Martyniuk wykonali razem mix utworów. Sami się przekonajcie jak to się skończyło!

 

Boys to jeden najpopularniejszych zespołów muzyki disco polo. Założony został wiosną 1991 w Prostkach koło Ełku. Ich największe hity to "Jesteś szalona", "Wolność" czy "Miłość". Skład zespołu na przełomie lat przechodził pewne zmiany, ale liderem zawsze pozostawał charyzmatyczny Marcin Miller. Ich obecny skład to Marcin Miller, Jan "Jovan" Cieniewicz, Andrzej "Blomis" Jabłoński, Konrad "Tulipan" Dobrzyński, Marcin "Vanil" Dardziński.

Zobacz także

POLECANE RADIA