Świąteczna piosenka Coca-Coli w wykonaniu Cleo

Sandra Zakrzewska
28.11.2017 15:15
Cleo w świątecznej kampanii Coca-Coli

Cleo w świątecznej kampanii Coca-Coli (https://www.facebook.com/CjakCLEO/photos/)

Coca-Cola zaprezentowała dziś teledysk do swojego świątecznego przeboju "Coraz Bliżej Święta". W tym roku za wykonanie hitu odpowiedzialna jest Cleo.

Ciężarówka Coca-Coli i odświeżona wersja piosenki „Coraz Bliżej Święta” to już symbole, które co roku skutecznie umilają nam okres oczekiwania na najpiękniejsze święta – Boże Narodzenie. Tym razem w ramach akcji „Powiedz dziękuję z Coca-Colą” marka prezentuje autorską wersję hitu w wykonaniu Cleo.

Kolejny raz usłyszymy "Coraz Bliżej święta"

Utwór „Coraz Bliżej Święta” to polska wersja piosenki „Wonderful Dream” wykonywanego przez amerykańską piosenkarkę Melanie Thornton. Od wielu lat utwór wykorzystywany jest w świątecznej kampanii reklamowej marki Coca-Cola. Kasia Kowalska, Ania Szarmach czy Margaret to tylko nieliczne wykonawczynie tego utworu sprzed lat.

Cleo w podróży na święta

Teledysk przedstawia Cleo wyruszającą do domu by spędzić świąteczny czas z rodziną. Świąteczne przesłanie marki mówi by zatrzymać się na moment podczas pędu życia i okazać bliskim wdzięczność. Klip pokazuje artystkę podczas autentycznych scen z życia, gdy wraz z rodziną cieszy się magią świąt.

Coca-Cola po raz kolejny z gwiazdami internetu

Nie od dziś wiadomo, że Coca-Cola bardzo ceni sobie współpracę z gwiazdami internetu. Nie inaczej było też tym razem, w klipie wystąpili twórcy m.in.: Rezigiusz czy Aleksandra Żuraw. To kolejny projekt tej marki, w którym uczestniczą internetowi twórcy, wcześniej z Coca-Colą współpracowali też Deynn, Martin Stankiewicz czy Maffashion.  

 

Cleo największą popularność zdobyła występując z Donatem, Razem stworzyli takie hity jak: "My Słowianie", "Brać" czy "Nie lubimy robić". W 2014 reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji zdobywając 14 miejsce. Obecnie z sukcesami kontynuuje solową karierę. W ostatnich dniach było o niej głośno za sprawą premiery nowego singla Edyty Górniak "Andromeda" do którego napisała tekst.

Zobacz także

POLECANE RADIA