Fergie poprowadzi nowy program muzyczny

Sandra Zakrzewska
28.11.2017 02:13
Nowa prowadząca 'The Four'

Nowa prowadząca 'The Four' (https://www.facebook.com/fergie/photos/)

Fergie została gospodynią nowego telewizyjnego talent show. Projekt nosi nazwę "The Four: Battle for Stardom" i powstaje dla stacji Fox.

Program "The Four" różni się od większości podobnych konkursów. Na początku poznajemy czwórkę finalistów wybranych na przesłuchaniach. Podczas kolejnych odcinków, wykonując kolejne wokalne zadania, zawodnicy muszą bronić miejsca w finale.

To wyjątkowa, współczesna produkcja, która ustanowi standardy dla nowej generacji telewizyjnych talent show. Nie mogę się doczekać, kiedy stanę się częścią tej produkcji. - komentuje Fergie znana z The Black Eyed Peas.


W programie, w roli ekspertów, pojawią się Sean "Diddy" Combs, DJ Khaled, Meghan Trainor i dyrektor wytwórni, Charlie Walk. Premierę wyznaczono na 4 stycznia.

 

Fergie to artystka znana z występów w zespole The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Ich największe przeboje to „Shut Up”, „My Humps”, „Imma Be” czy „I Gotta Felling”. Wraz z hiphopową grupą piosenkarka zdobyła 6 statuetek Grammy. 22 września 2017 roku wokalistka wydała drugi solowy album „Double Dutchess”.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA