Selena Gomez kobietą roku magazynu "Billboard"!

Sandra Zakrzewska
28.11.2017 01:30
Selena Gomez

Selena Gomez (AP)

Selena Gomez została laureatką prestiżowego tytułu "Women in Music 2017" przyznawanego przez magazyn muzyczny "Billboard". Nie wszyscy jednak zgadzają się z tym wyborem i otwarcie przyznają, że to Ariana Grande powinna odebrać wyróżnienie.

Magazyn "Billboard" od kilku lat honoruje artystki, których działalność wykracza poza sferę muzyczną. Laureatki to kobiety, których działanie jest wyjątkowe i inspiruje innych. Według władz prestiżowego magazynu, w tym roku taką gwiazdą była Selena Gomez. Dla piosenkarki był to bardzo trudny rok, latem przeszła przeszczep nerki.

Selena nie tylko króluje na listach przebojów, ale wciąż inspiruje młode kobiety z całego świata do bycia autentycznymi, oddawania i używania swojego głosu. Nigdy nie boi się mówić tego, co ma na myśli i używa swoim profili, by stawać w imieniu potrzeb innych” – uzasadnił John Amato, prezes The Hollywood Reporter-Billboard Media Group.

Wiele osób kwestionuje ten wybór i uważa, że na tytuł kobiety roku bardziej zasłużyła Ariana Grande, która po ataku w Manchesterze zorganizowała charytatywny koncert z udziałem znakomitych gości i zebrała prawie 3 miliony euro by wspomóc ofiary. Żadna z wokalistek nie odniosła się do tej dyskusji.

Selena Gomez prestiżową nagrodę odbierze 30 listopada 2017 roku podczas gali w Los Angeles.

 

A Wy co o tym sądzicie? Uważacie, że wybór Seleny Gomez jest słuszny ?

Zobacz także

POLECANE RADIA