Michał Szpak i zwyciężczyni "The Voice of Poland" w niezwykłym duecie [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
27.11.2017 12:27
Michał Szpak i Marta Gałuszewska w utworze 'Don't Poison Your Heart' (The Voice of Poland)

Michał Szpak i Marta Gałuszewska w utworze 'Don't Poison Your Heart' (The Voice of Poland) (youtube.com)

W minioną sobotę poznaliśmy najlepszy głos w naszym kraju. Należy on do Marty Gałuszewskiej, która nie dała żadnych szans swoim rywalom. Zobacz jak wypadła w duecie ze swoim trenerem, w jego najnowszym numerze "Don't Poison Your Heart".

To był piękny wieczór... Na jednej scenie spotkały się najlepsze i najpiękniejsze wokale w Polsce, które dały prawdziwy muzyczny popis. Po wielu zmaganiach i tygodniach wyczerpującej pracy, do finału dotarło czterech uczestników, wśród których była ona... Marta Gałuszewska. Dziewczyna o różowych włosach i niebiańskim, lecz piekielnie mocnym głosie. Kolejna, wielka nadzieja polskiego popu.

The Voice of Poland 2017 - wielki finał 

W finale, podopieczna Michała Szpaka, wykonała wielki przebój Dolly Parton, „Jolene”, oraz zaprezentowała się w duecie ze swoim trenerem. Ich wykonanie numeru „Don't Poison Your Heart, stało się prawdziwym hitem internetu i zapewne pomoże Marcie w szybkim rozwoju kariery. Zwłaszcza, że jej debiutancki singiel „Nie mów mi nie”, ma bardzo duże szanse stać się hitem, na miarę tych pisanych przez Natalię Nykiel, czy Margaret. Utwór wpada w ucho i z pewnością trafi do serc młodych słuchaczy oraz zagości w polskich rozgłośniach na dłużej.

 

Kim jest Marta Gałuszewska – zwyciężczyni The Voice of Poland?

Droga Marty Gałuszewskiej, do wygranej w muzycznym talent show TVP, nie była prosta. Dziewczyna już kilka lat temu, próbowała swoich sił w telewizyjnych kuźniach talentów. Na pierwszy ogień poszła „Bitwa na głosy”. Tam udało się załapać do drużyny Ryszarda Rynkowskiego, która w finale przegrała tylko z ekipą Kamila Bednarka. Niestety nie pomogło to Marcie, w rozwoju jej kariery. Później był program „Must Be The Music”. Tu wokalistka zdecydowała się wystąpić, wraz ze swoim zespołem „Nowhere”. Niestety i tu nie udało jej się podbić serc widowni i jurorów. Dopiero udział w tegorocznej edycji „The Voice of Poland”, okazał się być przełomowy dla młodej wokalistki, której kariera ruszy teraz na dobre.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA