Beyoncé zaprojektowała świąteczną kolekcję

Małgorzata Sawa
27.11.2017 06:17
Beyoncé

Beyoncé (KEVIN WINTER)

Fani znanej piosenkarki będą mieli dużo powodów do radości. Beyoncé z okazji świąt Bożego Narodzenia wcieliła się ponownie w rolę projektantki. Co gwiazda zaprojektowała tym razem?

Znana piosenkarka zaczęła w tym roku bardzo aktywnie przygotowania do świąt.To już nie pierwszy raz, kiedy Beyoncé próbuje swoich sił w świecie mody. T-Shiry, swetry, etui na iPhona... A nawet bombki! Zamiast kultowego i dobrze nam już znanego ''Merry Christmas'' na bluzie, która została zaprojektowana przez wokalistkę znajdziemy napis ''Have A Thicc Holiday". Kolekcja nosi nazwę ''Holidayonce''. Wśród przedmiotów z jej nowej kolekcji nie znajdziemy typowych ubrań, które już na pierwszy rzut oka odstraszają swoim przerostem formy nad treścią. Jeśli szukacie projektów, w których zwrócicie na siebie największą uwagę całej rodziny przy świątecznym stole, to raczej u Beyoncé będzie to niemożliwe. Rzeczy zaprojektowane przez amerykańską piosenkarkę można kupić przez internet, wystarczy wejść na oficjalną stronę Beyoncé. Za przedmioty od piosenkarki (jak przystało na gwiazdę) trzeba zapłacić trochę więcej niż za przedmioty z sieciówki. Za bombkę według projektu divy należy dać 12 dolarów, a za bluzę nieco więcej, czyli 55 dolarów.

Beyoncé zaprojektowała świąteczną kolekcjęBeyoncé zaprojektowała świąteczną kolekcję facebook.com/pg/beyonce

Beyoncé to amerykańska piosenkarka i producentka muzyczna, dawniej była liderką zespołu Destiny’s Child. Od 2003 roku prowadzi swoją solową karierę. W 2016 roku wydała swój ostatni album zatytułowany ''Lemonade''. Jest znana z hitów takich jak: ''Crazy in Love'', ''End Of Time'' oraz ''Halo''.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA