Fergie marzy o nowej płycie z...

Małgorzata Sawa
27.11.2017 04:10
Fergie

Fergie (John Salangsang / John Salangsang/Invision/AP)

W rozmowie z "The Sun" piosenkarka przyznała, że chętnie nagrałby płytę, ale tym razem nie chodziło jej o solowy album. Z kim znana wokalistka chciałabym stworzyć coś nowego?!

W tym roku Fergie wydała płytę zatytułowaną “Double Dutchess”, jednak jak się okazało, artystka tęskni za pracą w zespole The Black Eyed Peas. W wywiadzie dla ''The Sun'' przyznała, że chętnie nagrałabym nowy album w gronie kolegów z zespołu, w którym była wokalistką. Co więc stoi na przeszkodzie, by doszło do takiej współpracy?

Prawdę mówiąc, chciałabym, by prace nad moim solowym albumem pochłonęły mniej czasu i miała jeszcze czas na nagranie płyty The Black Eyed Peas, urodzenie dziecka i trasę. Po prostu, doba jest za krótka - mówi piosenkarka

Fergie podkreśliła również w rozmowie, że oficjalnie zespół The Black Eyed Peas się nie rozpadł. A ona sama nigdy nie powiedziała, że odchodzi z grupy. Piosenkarka wydała niedawno swoją kolejną solową płytę, która jest kontynuacją albumu ''The Dutchess” z 2006 roku. W teledysku do utworu ''Enchanté'', który promuje jej nowy krążek, pojawili się: Kendall Jenner oraz 4-letni synek Fergie.

 

Fergie to amerykańska piosenkarka oraz autorka tekstów. Jako dziecko wstępowała w słynnym amerykańskim sitcomie ''Kids Incorporated''. Była wokalistką grupy Wild Orchid, którą założyła razem z koleżankami. W 2003 roku zastąpiła wokalistkę Kim Hill w The Black Eyed Peas. Zespół wydał swój ostatni album w 2010 roku. Grupa jest znana m.in. z utworów: ''Pump It'', ''Shut Up'' oraz ''Don't Phunk With My Heart''.

 

 

Zobacz także

POLECANE RADIA