Nowy klip Michała Szpaka już w sieci

Sandra Zakrzewska
24.11.2017 18:01
Okładka nowego utworu Michała Szpaka

Okładka nowego utworu Michała Szpaka (https://www.facebook.com/szpakmichal/photos/)

Michał Szpak zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla "Don't Poison Your Heart". Ma szansę stać się hitem ?

Pierwszy i zarazem ostatni album Michała Szpaka "Byle być sobą" został wydany dwa lata temu. To z tej płyty pochodzi utwór "Color of Your Life" z którym artysta tak udanie reprezentował nasz kraj w Konkursie Eurowizji 2016 czy "Jesteś Bohaterem", z którym wygrał konkurs "SuperPremiery" na festiwalu w Opolu. Jednak nadszedł czas by pożegnać się ze starym repertuarem.

Nowa płyta wiosną 2018

„Don’t Poison Your Heart jest zapowiedzią nowego materiału artysty, którego premiera planowana jest na wiosnę 2018 roku.Twórcami utworu są Andy Palmer, odpowiedzialny za muzykę i Kamil Varen, który napisał tekt. Ci sami autorzy stworzyli największy hit w karierze Michała Szpaka, czyli eurowizyjny przebój "Colof of Your Life".

O czym tak naprawdę jest nowy utwór Michała Szpaka?

Tekst piosenki dotyczy internetowego hejtu i kłamstwa, którego ofiarą bardzo często staje się sam artysta. W utworze nawiązuję też do wszechobecnej nienawiści i napięć towarzyszących relacjom międzyludzkim. Mimo wszystko nadal wierzy w ludzi i siłę tych dobrych!

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku – mówi wokalista o swoim nowym utworze.

Nowy teledysk Michała Szpaka to tajemniczy, momentami nawet mroczny obraz pełen efektów specjalnych,a wśród nich przejęty artysta, który w klipie wypada bardzo wiarygodnie. 

 

Nowy utwór w The Voice of Poland

Radiowa premiera utworu oraz teledysku już za nami. Jednak wciąż czekamy na pierwszy występ na żywo Michała Szpaka z nowym utworem. A ten niedługo, bo już w najbliższą sobotę, 25 listopada. Podczas finału ósmej edycji "The Voice of Poland" zostanie wyemitowane premierowe wykonanie tego utworu.

Zobacz także

POLECANE RADIA