Demi Lovato wzięła ślub?

Mateusz Mochnaczewski
24.11.2017 13:29
Demi Lovato w sukni ślubnej

Demi Lovato w sukni ślubnej (www.facebook.com/DemiLovato/photos)

Piosenkarka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać ją w sukni ślubnej. Demi Lovato nie wyszła jednak za mąż. Jej fani Fani, że to kard z najnowszego teledysku artystki, do utworu "Tell Me You Love Me".

Romantyczne oświadczyny, biała suknia, welon i przepiękna ceremonia, zakończona symbolicznym „Tak”... To marzenie większości kobiet, które planują szczęśliwe życie, u boku ukochanego mężczyzny. Demi Lovato najwyraźniej też marzy się taki dzień. Artystka opublikowała ostatnio w sieci zdjęcie, które przedstawia ją w sukni ślubnej. Amerykanka nie ma jednak w planach wyjścia za mąż. Póki co na horyzoncie nie pojawił się odpowiedni kandydat, który mógłby zawrócić piosenkarce w głowie. Demi pozostaje singielką od 2016 roku, kiedy to rozstała się Wilmerem Valderramą. Wspomniana grafika, to najprawdopodobniej kadr, z jej najnowszego muzycznego wideo, do utworu „Tell Me You Love Me”.

Na razie Demi Lovato nie skomentowała zdjęcia, które wywołało dość duże zamieszanie wśród jej fanów. Ci są jednak przekonani, że w ten właśnie sposób, ich idolka postanowiła zapowiedzieć swoje nowe dzieło.

Demi Lovato podbija listy przebojów z „Tell Me You Love Me”

To zdecydowanie dobry czas dla Demi Lovato. We wrześniu ukazał się jej szósty studyjny album, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, ze strony krytyków i fanów artystki. Krążek wylansował przeboje „Sorry Not Sorry” i „Tell Me You Love Me” oraz wkradł się do pierwszej dziesiątki list przebojów w 11 krajach. Z kolei dzięki tytułowemu numerowi, Demi udało się zadebiutować na szóstym miejscu na liście Billboard Hot 100. To najlepszy wynik w jej karierze.

Demi Lovato i Luis Fonsi śladami „Despacito”

W zeszłym tygodniu, w sieci pojawił potencjalny następca, niekwestionowanego przeboju tego roku. Demi Lovato i Luis Fonsi stworzyli numer „Echame La Culpa"... Gorący, seksowny, przypominający o letnich przygodach i miłosnych uniesieniach. Kawałek ma wszelkie atuty ku temu, aby powtórzyć sukces „Despacito”. Ma też jedną przewagę, w postaci pięknej kobiety, która wzbogaca dzieło portorykańskiego wokalisty, nie tylko wokalnie. Numer zdążył już pobić jeden rekord, stając się najczęściej wyświetlanym numerem w serwisie Vevo Latin, w ciągu pierwszych 24 godzin od publikacji. Czas pokaże, czy zdoła pokonać inne dokonania „Despacito”.

Zobacz także

POLECANE RADIA