Już dziś premiera nowego singla Edyty Górniak !

Sandra Zakrzewska
24.11.2017 07:54
Edyta Górniak promuje nowy singiel 'Andromeda'

Edyta Górniak promuje nowy singiel 'Andromeda' (https://www.facebook.com/UniversalMusicPolska/photos/)

Możemy już posłuchać najnowszy utwór Edyty Górniak. "Andromeda" to efekt współpracy artystki z jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych - Donatanem.

Piosenkarka swoją współpracę z Donatem ogłosiła w mediach społecznościowych już dawno, jednak na jej efekty musieliśmy trochę poczekać. Nowy singiel ukazał się dziś za pośrednictwem wytwórni Universal Music Polska.

Warto wspomnieć, że nowy utwór nie jest dziełem jedynie samej Edyty Górniak i Donatana, ale także….Cleo. Artystka jest bowiem autorką tekstu „Andromedy”.

Kochani juz jutro premiera utworu ANDROMEDA EDI&DON w akcji!!! To dla mnie ogromne przeżycie, w tekście zawarłam część mojego serducha ? i co najważniejsze napisałam go dla Edyty - którą mogę nazwać śmiało jedną z Matek chrzestnych mojej miłości do śpiewania ??. Mam nadzieję, że ten emocjonalny utwór złapie Was za serducho! Do jutra! " - czytamy na oficjalnej stronie Cleo.

Piosenkarka wykona swoją nową piosenkę na żywo podczas finału ósmej edycji The Voice of Poland. Transmisja w sobotę, 25 listopada 2017 o godz. 20.05 w TVP2.

Jesteście ciekawi nowego singla Edyty Górniak? Posłuchajcie !

Zobacz także

POLECANE RADIA