Margaret wystąpiła w filmie

Małgorzata Sawa
23.11.2017 09:09

ŁUKASZ ANTCZAK

''Nie chcę / Byle jak!'' taki tytuł nosi film, w którym młoda piosenkarka niedawno miała okazję wystąpić. Czy wokalistka znana m.in. z utworu ''Thank You Very Much'' rezygnuje z tworzenia muzyki?!

To był filmowy debiut Margaret, piosenkarka po raz pierwszy miała okazję zaprezentować się w roli aktorki. ''Nie chcę / Byle jak!'' to krótkometrażowy film, który ilustruje jej dwa utwory - ''Nie chcę” oraz „Byle jak”. Piosenki pochodzą z płyty ''Monkey Busines'', która została wydana w czerwcu tego roku. Obok Margaret w filmie wystąpił m.in. znany aktor, Wojciech Zieliński. Przy tworzeniu scenariusza do tej produkcji pracowała nawet sama Margaret. Film została wyreżyserowana przez Konrada Aksinowicza, reżyser współpracował już z piosenkarką przy okazji pracy nad jej teledyskiem. Premiera filmu odbyła się 22 listopada,w Warszawskim Multikinie „Złote tarasy”. Tego dnia odbył się też akustyczny koncert Margaret, a później fani mieli również możliwość, by porozmawiać z piosenkarką.

Muszę się przyznać, że za każdym razem kiedy oglądam ten film oraz kiedy słucham tych piosenek.. czuje się bardzo skrępowana. Ściągam z siebie modowe fatałaszki i otwieram się przed Wami totalnie. Wypowiadam słowa proste, mocne, intymne. To mnie bardzo onieśmiela - pisze Margaret

Margaret (Małgorzata Jamroży) z wykształcenia jest projektantką mody. Na scenie muzycznej zadebiutowała w 2013 roku, zaprezentowała wtedy teledysk do utworu „Thank You Very Much”. Piosenka odniosła sukces nie tylko w Polsce, była notowana na listach przebojów we Włoszech, Niemczech oraz Austrii. Jest laureatką m.in. nagród MTV Europe Music Awards oraz Kids’ Choice Awards.

 
Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA