Justin Timberlake i Kate Winslet - co łączy tych dwoje?!

Małgorzata Sawa
23.11.2017 07:35
Kate Winslet i Justin Timberlake w filmie 'Wonder Wheel' Woody'ego Allena

Kate Winslet i Justin Timberlake w filmie 'Wonder Wheel' Woody'ego Allena (Materiały promocyjne)

"Na karuzeli życia'' to najnowszy film Woody'ego Allena. W dramacie znanego reżysera główne role zagrali Justin Timberlake i Kate Winslet. Kiedy film pojawi się w naszych kinach?

Słynna aktorka, Kate Winslet (która jest znana m.in z roli Rose w filmie ''Titanic'') oraz Justin Timberlake (wielka gwiazda sceny muzycznej) wystąpili razem w filmie. To już kolejna przygoda znanego muzyka ze światem filmu. ''The Social Network'', ''Zła kobieta'', ''To tylko seks''... - jak widać pasją Justina Timberlake nie jest wyłącznie muzyka. Kogo tym razem zagrał słynny artysta?

Lata 50., park rozrywki i ich czworo... Ginny (Kate Winslet) dawniej aktorka, teraz kelnerka w parku rozrywki, Mickey (Justin Timberlake) marzy o karierze dramatopisarza, ale obecnie jest ratownikiem, Humpty (Jim Belushi) mąż Ginny, pracuje jako operator karuzeli oraz mająca kłopoty z gangsterami, Carolina (Juno Temple), czyli córka Humpty’ego. Namiętność, pasja i zdrada - życie bohaterów nowej produkcji Allena z pewnością nie jest nudne. Akcja filmy rozgrywa się w parku rozrywki, Coney Island. Premiera filmu ''Na karuzeli życia'' w Polce odbędzie się 1 grudnia.

 

 Justin Timberlake to amerykański wokalista, swoją karierę rozpoczął w programie ''Klub Myszki Miki''. Później występował w popowej grupie,*NSYNC. Od 2012 jest związany z aktorką Jessicią Biel. Mają jednego syna, Silas Randall urodził się w 2015 roku. ''Cry me a river'', ''Sexy Back'' i ''Mirrors'' - to jedne z najbardziej znanych utworów Timberlake'a.

 

Aktor czy muzyk - w jakiej roli wolicie Justina Timberlake'a?!

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA