Rita Ora nierozpoznana przez jurorów niemieckiego The Voice

Mateusz Mochnaczewski
21.11.2017 13:21
Rita Ora 'Your Song' (The Voice of Germany)

Rita Ora 'Your Song' (The Voice of Germany) (youtube.com (screen))

Brytyjska wokalistka postanowiła zamienić fotel jurorski na scenę i sprawdzić się w roli uczestniczki konkursu... Rita Ora zaprezentowała swój tegoroczny singiel "Your Song" i zaskoczyła trenerów niemieckiego show, którzy nie mogli uwierzyć, że to naprawdę ona.

Rita Ora vs jurorzy niemieckiego The Voice

Trenerzy muzycznych programów nie maja łatwej pracy... W trakcie zaledwie kilku tygodni, często muszą przesłuchać setki, jak nie tysiące wokalistów, którym marzy się wielka kariera. Przy tak dużej liczbie chętnych, nawet najbardziej wytrwałe jurorskie ucho, potrafi być zawodne. Dlatego czasem warto sprawdzić, czy nadal są oni w formie. Tym razem to producenci niemieckiej edycji popularnego show, zdecydowali się poddać swoich jurorów próbie. O pomoc poprosili angielską piosenkarkę, znaną z takich przebojów jak Black Widow”, nagranego z Iggy Azalea, czy „I Will Never Let You Down”. Rita Ora, bo o nią właśnie chodzi, wystąpiła na scenie The Voice of Germany z utworem „Your Song”, który promuje jej drugi studyjny album. Jurorzy nie mieli żadnych wątpliwości, że dziewczyna, której nie widzieli, potrafi śpiewać. Już po kilku chwilach, wszystkie fotele były odwrócone, a niemieccy trenerzy nie kryli swojego zachwytu. Rita Ora doczekała się owacji na stojąco i nawet nie podejrzewała, że mogła zostać nierozpoznana, przez cały czas drocząc się z jurorami.

Jak się nazywasz? - zapytał jeden z trenerów
Jak się nazywam? Jestem 26 letnią, początkującą piosenkarką z Londynu. Jestem bardzo zestresowana... Dobra, jak mi poszło? - odparła Ora.
To było fantastyczne wykonanie. Brzmiałaś prawie tak samo dobrze, jak oryginał. - odparł kolejny z jurorów.
 

Rita Ora była zachwycona pozytywną opinią. Chyba wyczuła, że jurorzy naprawdę nie wiedzą kim jest, dlatego w końcu zdecydowała ujawnić swoją tożsamość.

Rita Ora prezentuje „Your Song” i zapowiada nowy album

Rita Ora pracuje nad następcą debiutanckiego albumu, od początku 2014 roku. Od tego czasu, data jego premiery była kilkukrotnie przesuwana, mimo wypuszczania kolejnych singli promujących. W czerwcu zeszłego roku, piosenkarka podpisała nowy kontrakt z wytwórnią Atlantic Records. Wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze, aby fani w końcu doczekali się długo wyczekiwanego krążka - w maju tego roku ukazał się numer „Your Song”, a ostatnio „Anywhere”. Teraz jednak artystka, po raz kolejny wystawiła cierpliwość swoich fanów na próbę, informując ich o przełożeniu premiery płyty na przyszły rok. Cóż... Historia lubi się powtarzać...

 

Rita Ora jako juror w The Voice UK

W 2015 roku Rita Ora dołączyła do obsady, brytyjskiej edycji muzycznego show The Voice. W fotelu jurorskim zasiadała tylko w jednej edycji. Żadnemu z jej podopiecznych nie udało się dotrzeć do finału. Po zakończeniu współpracy przy The Voice, Ora dołączyła na jeden sezon, do panelu trenerskiego programu The X Factor.

Zobacz także

POLECANE RADIA