Harry Styles wystąpił na pokazie Victoria's Secret

Sandra Zakrzewska
21.11.2017 09:34
Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - występ Harry'ego Stylesa

Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - występ Harry'ego Stylesa (Frazer Harrison / Getty Images for Victoria's Secret)

W Szanghaju odbył się Victoria's Secret Fashion Show !

Pokazy Victoria’s Secret to nie tylko prezentacja ekskluzywnej bielizny, ale również występy muzyczne najpopularniejszych gwiazd światowego rynku. Tegoroczna edycja była szczególna ,organizacja wydarzenia w Chinach wiązała się z pewnymi trudnościami, co uniemożliwiło występ chociażby Katy Perry. Ostatecznie w Szanghaju zaśpiewali: Harry Styles, Miguel, Jane Zhang oraz Leslie Odom Jr.

Pokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju  - modelki i muzycy w finale showPokaz Victoria's Secret 2017 w Szanghaju - modelki i muzycy w finale show Frazer Harrison / (Credit too long, see caption)

W ciągu ostatnich lat podczas pokazów Victoria’s Secret wystąpili m. in. Maroon 5, Justin Timberlake, Bruno Mars, Lady Gaga, The Weeknd, Ellie Goulding czy Selena Gomez.

LUCAS JACKSON/REUTERS

Harry Styles to brytyjski wokalista, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął od udziału w programie  X Factor. Największą popularność przyniosły mu jednak występy z zespołem One Direction. W maju 2017 artysta wydał debiutancką płytę "Harry Styles".

 
Zobacz także

POLECANE RADIA