Selena Gomez zmieniła kolor włosów. Teraz jest...

Małgorzata Sawa
20.11.2017 14:02
Selena Gomez

Selena Gomez (Instagram/selenagomez)

Praca nad nową płytą, rola w filmie Woody'ego Allena, powrót do Justina Biebera... I zmiana koloru włosów. Idolka nastolatek w tym roku idzie za ciosem, w życiu młodej piosenkarki z pewnością nie gości nuda.

Claudia Schiffer, Heidi Klum, Gwen Stefani, a teraz również Selena Gomez - wszystkie panie łączy jedno, są znanymi blondynkami. Selena Gomez wybrała idealny moment, by zaprezentować swój nowy wizerunek publiczności. Zamieściła zdjęcia w nowej fryzurze tuż przed galą American Music Awards 2017, jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie.Wokalistka z pewnością zaskoczyła swoich fanów taką decyzją. Do tej pory młoda piosenkarka była szatynką. Ciekawe, czy zmiana fryzury była do samodzielną decyzją? A może ktoś zasugerował Selenie, by przefarbowała się na blond?! Artystka wystąpiła również w nowej stylizacji podczas ceremonii, zaprezentowała swój nowy singiel zatytułowany ''Wolves''.

Selena GomezSelena Gomez AP

Selena Gomez nowa fryzura - to dla Justina Biebera?
Wspólna jazda rowerem, spotkanie na meczu hokeja... - plotek na temat powrotu młodej piosenkarki do Justina Biebera było coraz więcej.

Justin Bieber, Selena GomezJustin Bieber, Selena Gomez FORUM

W każdej plotce jest ziarno prawdy - to powiedzenie sprawdziło się również w tym przypadku. Justin Bieber i Selena Gomez znów są parą. Jak pisze tygodnik „People”, Selena wybaczyła Justinowi, ponieważ był jej pierwszą miłością. Podobno idol nastolatek miał zawsze szczególne miejsce w jej sercu. Dodatkowo, wokalistka po rozstaniu z Bieberem ciągle wierzyła w to, że w przyszłości uda im się odbudować ich relację. Znajomi ukochanego Seleny twierdzą, że Justin bardzo zmienił się dla tego związku. Chce pokazać, że wydoroślał i poważnie traktuje relację z piosenkarką. W przerwie od związku z Gomez, gwiazdor nieraz spotykał się z pięknymi blondynkami. Sofia Richie i Hailey Baldwin - to m.in. podczas spotkań z tymi blondynkami Justin próbował zapomnieć o Selenie. Czy Bieber woli blondynki? Czy zmiana koloru włosów mogła zostać wymuszona przez ukochanego?!

Selena GomezSelena Gomez AP

Selena Gomez rozpoczęła swoją karierę w serialu ''Czarodzieje z Waverly Place'', gdzie wcieliła się w rolę Alex Russo. Później wystąpiła m.in. w filmie ''Program ochrony księżniczek'' oraz ''Kopciuszek: Roztańczona historia''. W 2013 roku wydała swój pierwszy solowy album, ''Stars Dance''. Jest znana z utworów takich jak: ''Slow Down'', ''Kill Em with Kidness''  czy ''Bad Liar''.

Zobacz także

POLECANE RADIA