Syn Willa Smitha, Jaden Smith wydał debiutancką płytę

Małgorzata Sawa
20.11.2017 08:22
Syn Willa Smitha wydał debiutancką płytę

Syn Willa Smitha wydał debiutancką płytę (facebook.com/officialjaden)

Jaden Smith, syn znanego amerykańskiego aktora postanowił po raz kolejny spróbować szczęścia na scenie muzycznej. Młody Smith już nie raz próbował swoich sił w świecie muzyk. Co przygotował tym razem?

Po tym, jak w 2010 roku wystąpił gościnie w kawałku Justina Biebera zatytułowanym ''Never Say Never'', w 2015 roku powrócił z własną EP-ką. Dziś Jaden Smith ponownie wraca do tworzenia muzyki. 19-latek postanowił wydać debiutancką płytę zatytułowaną ''SYRE''. Nazwa jest inspirowana jednym z imion młodego muzyka. Album syna znanego aktora ukazał się 17 listopada i zawiera 17 utworów. Jaden Smith promuje swoją debiutancką płytę m.in. kawałkiem ''Batman''.

 


Jaden Christopher Syre Smith to syn Willa i Jady Pinkett Smithów. Jego młodsza siostra, Willow Smith również działa w branży muzycznej. W 2010 roku Jaden wystąpił w jej teledysku do utworu ''Whip My Hair''. Syn Willa Smitha zadebiutował w 2006 roku, w amerykańskim filmie fabularnym pt. ''W pogoni za szczęściem''. W filmie ''Karate Kid'' w 2010 zagrał u boku Jackie Chana. Występował również wiele raz wspólnie ze swoim ojcem. Niestety ich ostatnia  współpraca za film ''1000 lat po Ziemi''została nagrodzona ''Złotą Maliną''.W 2014 roku panowie zdobyli nagrodę za ''najgorszy duet filmowy''.

Jaden SmithJaden Smith Instagram

Jest jednym z twórców grupy MSFTSrep, która tworzy muzykę, sztukę oraz własną linię ubrań. W 2016 roku został twarzą damskiej kolekcji Louis Vuitton.

 

Czy nowy klip Jadena powtórzy sukces teledysku jego młodszej siostry?!

Zobacz także

POLECANE RADIA