The Weeknd wróci do Belli Hadid?

Dominika Cianciara
18.11.2017 12:57
The Weeknd

The Weeknd (https://www.facebook.com/theweeknd/photos/)

Muzyk, The Weeknd rozstał się ostatnio z Seleną Gomez, która szybko znalazła pocieszenie w spotkaniach z byłym chłopakiem, Justinem Bieberem. Jak się okazuje, The Weeknd idzie w ślady Seleny, ponieważ próbuje wrócić do swojej poprzedniej relacji, jaką nawiązał z modelką, Bellą Hadid.

The Weeknd i Selena Gomez - kto kogo zostawił? Justin Bieber korzysta z okazji

Jeszcze niedawno temu Abel Tesfaye , znany jako The Weeknd twierdził, że uwielbia życie singla i związek z Seleną go ograniczał. Muzyk zapewniał, że może mieć każdą kobietę. Gomez słusznie poczuła się urażona i rozstała się z The Weeknd . Sytuację wykorzystał Justin Bieber , który twierdzi, że jego miłość do Seleny nigdy nie zanikła. To najwyraźniej nie spodobało się Ablowi , który inaczej wyobrażał sobie pozwiązkową żałobę Seleny .

Bella Hadid znowu zaufa byłemu chłopakowi?

The Weeknd napisał do poprzedniej dziewczyny, modelki Belli Hadid , że koniecznie musi się z nią spotkać. Podobno muzyk w przeciągu dwóch lat związku z Bellą , zdobył spore grono wspólnych znajomych, na których mu zależy. W związku z tym, postanowił odnowić relację z byłą dziewczyną. To bardzo ciekawe, ponieważ dokładnie to samo zrobiła wcześniej Selena , która stając na granicy życia i śmierci, postanowiła zakopać topór wojenny z Justinem .

The Weeknd odzywał się do Belli , prosił nawet ich wspólnych znajomych, by namówili ją, by z nim porozmawiała. - podał informator.

The Weeknd - na drodze do upadku

Papparazzi złapało muzyka, który pospiesznie opuszczał apartament modelki, stąd można wysnuć prosty wniosek, że w końcu zgodziła się na spotkanie. Trudno jednak przypuszczać, że Abel nagle przypomniał sobie, jak bardzo kocha swoją dawną drugą połówkę, skoro jeszcze kilka dni temu randkował z byłą dziewczyną Justina Biebera , Yovanna Venturą.

 

Wszystkie kroki podjęte przez Abla wskazują raczej na to, że muzyk nie radzi sobie z odnowieniem więzi między Seleną a Justinem . Prawdopodobnie przypuszczał, że Selena Gomez będzie opłakiwać rozstanie publicznie, jak zrobiła to wcześniej Bella Hadid . Tymczasem wokalistka czuje się świetnie, promienieje i wraca do formy. Gdyby pogłoski na temat The Weeknd okazały się prawdą, to by wskazywało na poważne problemy muzyka. Narcyzm i egocentryzm są powszechnymi cechami wśród artystów ale prowadzą do pojawienia się ofiar, które mogą stanąć na drodze do rozwijania dalszej kariery. Właśnie dlatego Abel powinien raczej zastanowić się nad sobą, zamiast wciągać naiwną Bellę Hadid w kolejną manipulacyjną grę.

Zobacz także

POLECANE RADIA