Partner Gwen Stefani ''najseksowniejszym mężczyzną na świecie''. Kim jest Blake Shelton?!

Małgorzata Sawa
16.11.2017 07:14
Gwen Stefani i Blake Shelton

Gwen Stefani i Blake Shelton (ADRIAN SANCHEZ-GONZALEZ / AFP/EAST NEWS)

Blacke Shelton został doceniony przez znany amerykański tygodnik. Czy ten fakt spowoduje, że Gwen Stefani będzie o niego zazdrosna?!

Amerykański wokalista, trener wschodzących talentów, a teraz ''Najseksowniejszy żyjący mężczyzna 2017''. Partner jednej z najsłynniejszych gwiazd muzyki pop został doceniony przez tygodnik ''People''. Blake Shelton został okrzyknięty mianem najbardziej seksownego mężczyzny. Redakcja tygodnika wybiera najpiękniejszych od 1985 roku. Jako pierwszy został doceniony aktor, Mel Gibson. Wśród nagrodzonych między innymi znaleźli się również: Brad Pitt, George Clooney czy David Beckham. Podobno sam Blake Shelton po ogłoszeniu werdyktu nie dowierzał w swoje zwycięstwo.

Prywatnie, zwycięzca jest narzeczonym Gwen Stefani. Para wspólnie zasiada w jury jednego z amerykańskich programów talent-show, ''The Voice''. Nowy przystojniak tygodnika ''People'' ma 41 lat, jest wokalistą i gitarzystą country, a przygodę z muzyką rozpoczął jako dwunastolatek. Matka Blake'a Sheltona była kiedyś właścicielką salonu piękności. Ojciec muzyka zajmował się sprzedażą używanych aut. Jego debiutancki singiel z 2001 roku zatytułowany ''Austin'' utrzymywał się na szczycie Billboard Hot Country Songs przez pięć tygodni.


Blake Shelton był dwukrotnie żonaty. W 2003 poślubił Kaynette Gern (para rozwiodła się w 2006 roku), a w 2011 roku wziął ślub z Mirandą Lambert (małżonkowie rozstali się w 2015 roku). Z wokalistką, Gwen Stefani muzyk spotyka się od października 2015 roku.

 

Czy według według was Blake Shlelton rzeczywiście zasługuje na ten tytuł?!

Zobacz także

POLECANE RADIA