Kayah w miłosnym duecie. Kogo artystka zaprosiła do współpracy nad nową piosenką?!

Małgorzata Sawa
16.11.2017 06:40
''Podatek od miłości''. Kayah w miłosnym duecie. Kogo artystka zaprosiła do współpracy nad nową piosenką?!

''Podatek od miłości''. Kayah w miłosnym duecie. Kogo artystka zaprosiła do współpracy nad nową piosenką?! (Fot.ROMAN ROGALSKI)

Tej jesieni Kayah rozgrzewa atmosferę nową romantyczną piosenką pt. ''Podatek od miłości''. Artystka zaprezentowała nowy singiel, do którego zaprosiła znanego muzyka, Grzegorza Hyżego.

Piosenkarka niedawno obchodziła urodziny. W niedzielę, 5 listopada artystka skończyła pięćdziesiąt lat. Kayah już od lat z okazji swoich urodzin sprawia fanom muzyczne niespodzianki. W tym roku postanowiła zaprosić do współpracy Grzegorza Hyżego. Piosenkarz znany jest między innymi z utworów takich jak: ''Wstaję'' czy ''O Pani!'', w tym roku wydał album zatytułowany ''Momenty''.

Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie - mówi Kayah

Za napisanie i skomponowanie piosenki, odpowiedzialny jest Michał Bownik - jeden z najmłodszych artystów wytwórni należącej do Kayah. Produkcją muzyczną utworu zajął się Jan Smoczyński, który na swoim koncie ma współpracę m.in.z: Justyną Steczkowską, Urszulą Dudziak oraz Anną Marią Jopek. Utwór ''Podatek od miłości'' promuje komedię romantyczną o tym samym tytule. Kinowa premiera filmu odbędzie się 26 stycznia 2018 roku. W obsadzie zobaczymy m.in.: Romę Gąsiorowską , Aleksandrę Domańską oraz Magdalenę Różczkę.

 

Kayah zadebiutowała swoim utworem zatytułowanym ''Córeczko'' w 1988 roku. Od 2001 roku prowadzi własną wytwórnie płytową, ''Kayax''. W 2013 roku wydała swój ostatni solowy album, ''Transoriental Orchestra''.

Zobacz także

POLECANE RADIA