Atak Giganta - Świeżak Piotrek atakuje Warszawę

M
13.11.2017 17:03
Gang Świeżaków (

Gang Świeżaków ( ((materiały prasowe).)

Okazuje się, że obok braku maskotek Świeżaków na sklepowych półkach, tudzież naklejek na te maskotki, może nas czekać coś dużo gorszego... Atak Świeżaka Piotrka na Warszawę. Skoro w sklepach świeżaki biedronka wydaje jedynie za zebrane naklejki, co Świeżak Gigant robił na ulicy? Być może wiedzą coś o tym świeżaki allegro? Kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za całe zamieszanie?

Na przedstawionym filmiku widzimy jak Warszawa staje się na moment scenerią filmów science-fiction. Na szczęście nie jest to atak zmutowanych zabawek. Spokojnie! Świeżak biedronka czy świeżaki allegro nie atakują. Za filmik odpowiada autor kanału ''Chase It”. Jak sami pisze:

'Kanał powstał z myślą o robieniu czegoś, co przyniesie frajdę zarówno mi, jak i Wam. Filmy nie będą pojawiać się często, bo zależy nam na fajnych pomysłach i jakości wykonania. Nie chciałbym zalewać Was masą śmieci, których nie brakuje w internecie :) Każdy film jest bardzo czasochłonny, bo efekty wymagają współpracy wielu osób, więc nie martwcie się, że przez dłuższy czas jest tu cicho

Świeżaki biedronka. Pieczarka Piotrek bez szans.

Niestety na nagraniu widać, że Świeżak Piotrek został potraktowawszy przez wojsko jak intruz. Żołnierze raczej nie zaprzyjaźniliby się z Maskotką Gigantem... A może to jedynie pozory?! I to, co widzimy na nagraniu jest właśnie próbą schwytania tak mocno poszukiwanej przez klientów zabawki... Nagranie ''Potężny Świeżak atakuje Warszawę” ma już ponad 300 tysięcy wyświetleń. Ale biorąc pod uwagę komentarze pod filmikiem, z pewnością liczba będzie jeszcze większa.

 

Świeżaki 2017 – nie tylko Warszawa

Powoli zbliżamy się do końca roku... Możemy, więc śmiało powiedzieć, że te maskotki stały się prawdziwym hitem tego roku. Szał, walka i naklejki – to cały świat Gangu Świeżaków. ''Wilanów. Wywabiła kasjerkę sklepu Biedronka i ukradła naklejki na Swieżaki'', ''Ukradła 2000 naklejek, by zdobyć 'Gang Świeżaków' z Biedronki'' czy Mieszkanka Pułtuska ukradła 1378 naklejek "Gangu Świeżaków". Wystarczy tylko przeczytać te nagłówki... A od razu przekonamy się o tym, że do podbicia serca klienta wcale nie potrzeba Świeżaka Giganta. Mamy przecież dowody, jakie zamieszanie wywołują te małe pluszowe stworki, zamieszkujące sklepowe półki.

Świeżaki biedronka czy Świeżaki allegro?

Opcji na zdobycie tej ''unikatowej'' maskotki jest wiele. Przestrzegamy jednak, by przed zdobyciem jej skonsultować się z kasjerem lub sprzedającym. Pamiętajmy, że konflikty nie prowadzą do niczego dobrego. Ktoś może się jeszcze przez to rozchorować... Dlatego najlepiej posłuchać prawdziwej ekspertki ze straganu.... Na przykład jednej z postaci wiersza Jana Brzechwy: ''A kapusta rzecze smutnie: „Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!”.

POLECANE RADIA