Słynny girlsband zapowiada swój powrót w 2018 roku

Małgorzata Sawa
13.11.2017 09:41
Znany girlsband zapowiada swój powrót w 2018 roku (tuba.pl.)

Znany girlsband zapowiada swój powrót w 2018 roku (tuba.pl.) (Znany girlsband zapowiada swój powrót w 2018 roku (tuba.pl.))

Ikony lat 90-tych , królowe popu i gwiazdy okładek kolorowych pism sprzed lat... To one planują swój powrót do świata muzyki. Ich zespół odniósł światowy sukces. Czy brytyjskiej grupie Spice Girls rzeczywiście uda się reaktywować?

Melanie Brown, Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Geri Halliwell i Emma Bunton to one tworzyły jeden z najpopularniejszych zespołów w latach 90-tych. Gwiazdy znane z hitu ''Wannabe'' podobno planują jeszcze raz połączyć siły, by w przyszłym roku wydać nowy album. Dodatkowo, telewizja ma wyemitować jednorazowo program z udziałem wszystkich gwiazd zespołu Spice Girls. Ostatni występ tej grupy miał miejsce w 2012 roku, podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jak podaje źródło ''The Sun'' największym zaskoczeniem jest to, że Victoria Beckham zgodziła się na ten powrót po latach. Podobno żona Davida Beckhama była zawsze przeciwna, by girlsband, do którego niegdyś należała, spotkał się ponownie na scenie.

 Czy Posh Spice do takiej decyzji mogła przekonać rodzina?!

Grupa Spice Girls została założona w 1994 roku. O życiu członkiń tego girlsbandu powstał nawet film zatytułowany ''Spice World''. Produkcja prezentowała tydzień z życia dziewczyn ze Spice Girls. Ten brytyjski zespół ma na swoim koncie trzy albumy, ostatni – ''Forever'' został wydany w 2000 roku.

 

Chcielibyście usłyszeć ten kawałek Spice Girls na żywo?

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA