Jennifer Lopez wzięła udział w pojedynku

Małgorzata Sawa
13.11.2017 08:55
Jennifer Lopez wzięła udział w pojedynku

Jennifer Lopez wzięła udział w pojedynku (Jennifer Lopez wzięła udział w pojedynku (gazeta.pl.))

Gorąca Latynoska nie przestaje zaskakiwać. 48-letnia gwiazda muzyki pop po raz kolejny udowadnia, że ma dusze prawdziwej fighterki. Jennifer Lopez zaprezentowała nowy teledysk do utworu ''Amor, Amor, Amor''.

Mimo upływu lat Jennifer Lopez nie traci swojego uroku, gwiazda zachwyca w swoim nowym klipie nie tylko wokalem. Piosenkarka znana z utworów takich jak: ''Let's Get Loud'' czy ''Ain't Your Mama'' zaprezentowała nowy teledysk do piosenki ''Amor, Amor, Amor''. W nowym klipie widzimy Jennifer w obecności tancerzy telewizyjnego programu ''World Dance''. Piosenkarka bierze udział w damsko-męskim pojedynku na taniec. Do muzycznego starcia dochodzi na stacji metra Bowery, w Nowym Jorku. Gościnie w jej nowym utworze pojawił się Juan Luis Morera Luna, portorykański piosenkarz, znany jako Wisin. Reżyserem teledysku jest Jessy Terrero, który był odpowiedzialny między innymi za reżyserię teledysku do kawałka ''Candy Shop'', rapera 50 Centa. Utwór ''Ni Tu Ni Yo'', pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Jennifer Lopez został zaprezentowany już latem tego roku.''Por Primera Vez'', hiszpańskojęzyczny album będzie dziesiątą płytą w całym muzycznym dorobku piosenkarki. Tytuł nowego krążka w tłumaczeniu na język polski oznacza ''Po raz pierwszy''.

Zawsze, kiedy odkrywamy się na nowo, doświadczamy czegoś po raz pierwszy. Nie ma znaczenia, ile masz lat. To zawsze jest nowy początek'' – mówi o nowej płycie Jennifer Lopez w wywiadzie dla telewizji E!


Producentem płyty ''Por Primera Vez'' jest były mąż wokalistki, Marc Anthony. Jennifer Lopez ma z byłym mężem dwójkę dzieci, syna Maximiliana i córkę Emme. Para postanowiła wziąć rozwód w 2014 roku. Obecnie znana Latynoska spotyka się z nowym partnerem. Od niespełna roku jest widywana w towarzystwie Alexa Rodrigueza, amerykańskiego baseballisty.

 

Nowy utwór J.LO ma szansę stać się hitem światowych list przebojów?!

POLECANE RADIA