Mariah Carey zmniejszyła sobie żołądek!

Dominika Cianciara
08.11.2017 07:43
Mariah Carey

Mariah Carey (https://www.facebook.com/pg/mariahcarey/photos/)

Gwiazda znana z pięknego głosu i ponętnych póz, podobno ostatnio mocno przeżywała negatywne opinie dotyczące jej wyglądu. Mariah jak dotąd twierdziła, że za jej otyłość odpowiedzialne są geny, a nie brak ruchu, czy łakomstwo. To ciekawe, biorąc pod uwagę drastyczne środki, po jakie właśnie sięgnęła.

Operacja zmniejszenia żołądka jest dość popularna w USA, co nie zmienia faktu, że to nadal inwazyjny sposób na osiągnięcie upragnionej figury. Podobno Mariah Carey podjęła się zabiegowi w zeszłym miesiącu i jak donoszą media, zmniejszyła swój żołądek aż o 15%. To naprawdę dużo. Gwiazda jest zadowolona z podjętej decyzji i już można zauważyć pierwsze efekty operacji. Tylko czy warto było sięgać po aż tak drastyczne metody?

Mariah nie przyznawała się do zmniejszenia żołądka. Do ujawnienia tej informacji doszło przez środowisko, w którym przebywa gwiazda. Chodziły plotki, że Mariah Carey ma nie tylko dosyć swojego wyglądu ale także odczuwa problemy podczas występów na scenie. Nie mogła skakać i tańczyć jak dawniej. Do samego końca wokalistka twierdziła, że uwielbia swoje krągłości aż w końcu wylądowała na stole operacyjnym.

Nic dziwnego, że Carey sama nie pochwaliła się przebytym zabiegiem. W końcu podjęcie się go, absolutnie zaprzecza wcześniejszym twierdzeniom gwiazdy, że za jej tuszę odpowiedzialne są geny. Tymczasem zdaje się, że Mariah pragnie ukrócić sobie drogę do lodówki, co nie udawało się bez dodatkowej motywacji. Warto dodać, że operacja tego typu jest tymczasowa. Niektórzy pacjenci decydują się jednak na pozostanie z opaską uciskającą żołądek. Wszystko dlatego, że obawiają się powrotu do wyglądu sprzed operacji. Jak będzie w przypadku Carey ? Czy zatrzyma opaskę wyłącznie na okres Świąt?

 
Zobacz także

POLECANE RADIA