Piotr Rogucki zabiega o względy Darii Zawiałow w nowym teledysku

Dominika Cianciara
04.11.2017 11:45
COMA i Daria Zawiałow

COMA i Daria Zawiałow (https://www.facebook.com/Coma.rock.art/photos/)

Zespół Coma 20 października wydał nowy krążek, "Metal Ballads vol.1" Niedługo potem ukazał się singiel promujący płytę łódzkiego zespołu. Nie brakuje tu ostrych brzmień, czego można było się spodziewać już po samej nazwie krążka. Co powiedzą fani na powrót Comy z Roguckim na czele?

Coma to zespół z ogromnym doświadczeniem. Jego twórcy znani są zarówno z ostrych rockowych kawałków, jak i romantycznych ballad. Sam Piotr Rogucki , realizuje się w estetyce bliskiej jego zespołowi a także występuje solowo oraz we współpracy z innymi muzykami.

Nieszablonowy Piotr Rogucki - od Comy do kariery solowej

Lider zespołu Coma z wykształcenia jest aktorem. Dał się już poznać od strony wokalisty rockowego a od jakiegoś czasu współpracuje z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne. Podczas Męskiego Grania towarzyszył ostatnio Brodce oraz Organkowi . Piotr Rogucki ma za sobą także współpracę z raperami, jak Miuosh , czy z słodko brzmiącą Marceliną w utworze "Karmelowe" . Ostatnio podjął współpracę z Darią Zawiałow , będącą odkryciem polskich brzmień eksperymentalnych.

Lajki Piotra Roguckiego a tajemnicza Daria Zawiałow

Singiel promujący nową płytę Comy , "Metal Ballads vol.1" przedstawia Piotra Roguckiego bawiącego się podczas elektryzującej imprezy. W końcu na parkiecie spotyka tajemniczą Darię Zawiałow , o której względy bohater zabiega. Jak to wypada na nasze czasy, zamiast wprost powiedzieć swojej sympatii o uczuciu, jakim ją darzy, bohater zdecydował się dać sygnał na portalu społecznościowym.

 
Pomyślałem, że mnie zechcesz, to polubiłem cię na fejsie.
Ale myliłem się, wiem, że mnie nie chcesz.

Niestety okazuje się, że z uczucia nic nie będzie, a bohater nie radzi sobie z upokorzeniem wynikającym z odrzucenia.

Oddawaj wszystkie moje lajki, oddawaj wszystkie komentarze
oddawaj uśmiechnięte emotikony
Wymarzę cię na Instagramie.

Można powiedzieć, że Piotr Rogucki w swoim singlu wyśmiewa młode pokolenie swoich słuchaczy, które faktycznie porozumiewa się głównie za pomocą portali społecznościowych (nawet w kwestii uczuć). Tylko czy tym posunięciem Coma nie straci młodego pokolenia fanów? Zastanawiające jest także, że Daria Zawiałow występuje w teledysku ale nie śpiewa. Czy to zapowiedź młodej gwiazdy, która pojawi się w innych utworach na nowej płycie Comy ? Wiemy, że wcześniej to Rogucki wystąpił gościnnie na płycie Darii także wszystko jest możliwe.

Zobacz także

POLECANE RADIA