Selena Gomez i Justin Bieber znowu razem?

Dominika Cianciara
04.11.2017 07:28
Selena Gomez

Selena Gomez (https://www.facebook.com/Selena/photos/)

Ta wiadomość jest zaskakująca dla wszystkich. Młoda wokalistka, Selena Gomez, w ostatnim czasie nieustannie spotyka się ze swoim byłym chłopakiem, Justinem Bieberem. Czy to tylko przyjaźń? Fani gwiazd są zachwyceni i komentują, że ta para jest dla siebie stworzona.

Selena ostatnio nie miała łatwego okresu. Ciężka choroba zmusiła ją do przeszczepu nerki. Młoda wokalistka trafiła do szpitala. W tamtym okresie zabrakło zdjęć w towarzystwie ówczesnego chłopaka, The Weekend . Podobno wokalista wspierał Selenę w szpitalu, jednak już wtedy chodziły pogłoski, że ich związek nie przetrwa.

Złośliwi twierdzą, że już od dawna The Weekend chciał zostawić Gomez ale z uwagi na jej stan zdrowia, czekał cierpliwie. Podobno The Weekend pragnął wolności i chociaż miał piękną dziewczynę, sam wokalista twierdzi, że może mieć każdą. Oddał się karierze a Selenę porzucił zaraz po tym, jak wydobrzała. Czy już podczas wizyty w szpitalu pojawił się ponownie Justin Bieber ? To ciekawe, że po tak burzliwym rozstaniu młoda Selena znowu zaufała muzykowi.

Selena i Justin zostali przyłapani na kilku wspólnych spacerach, wycieczkach rowerowych oraz odwiedzinach w domu wokalistki. Niezmęczeni paparazzi czekali pod domem piosenkarki i udało się - przyłapali Biebera , który przychodził do Seleny wieczorem a wracał dopiero rano. Co na to rodzice Seleny ? Czy uważają, że taki wybór córki jest dobry? Stres z pewnością nie jest dla niej korzystny.

Każdy może snuć swoje wizje ale Selena wygląda na bardzo szczęśliwą. Przy The Weekend sprawiała wrażenie powściągliwej a teraz śmieje się na całego. Kto wie, może Justin nie potrafił być obojętny wobec choroby Gomez , pojawił się w szpitalu i tym właśnie dał pretekst, by The Weekend odpuścił? Sama Selena nie komentuje rozwiązania jej nowego związku. Jest szczęśliwa u boku Biebera , który podobno przeszedł ogromną przemianę. Czy młody muzyk dojrzał do związku, który raz już zniszczył? Kibicujemy.

Zobacz także

POLECANE RADIA