"Pamiętaj, kocham Cię!", czyli odpowiedź byłego chłopaka Pati [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
30.10.2017 12:59
Odpowiedź chłopaka Pati (screen z youtube.com)

Odpowiedź chłopaka Pati (screen z youtube.com) (youtube.com)

Podczas gdy jedni robią wielką karierę, inni pozostają w podziemiach, próbując wydostać się na powierzchnię. Poznajcie historię budowlańca, który, mimo ogromnego bólu, w dalszym ciągu wierzy w szczęśliwe zakończenie swojej miłosno-muzycznej historii.

Ten budowlaniec stracił wszystko... Kiedyś miał wspaniałą kobietę, która kochała go ponad wszystko. Połączyła ich miłość do muzyki. Razem tworzyli pierwsze kawałki hip-hopowe, które może nie stały się wielkimi hitami, ale jeden po drugim dostarczały im wielkiej radości. Uczyli się na własnych błędach, dbając o to, aby każdy kolejny numer, był lepszy. Mieli przed sobą wspaniałą karierę. Niestety w pewnym momencie coś się popsuło...

Pati już od dłuższego czasu czuła, że jedynym sposobem na odniesienie sukcesu, jest zmiana partnera. Jej dotychczasowy chłopak, nie był zły. Była z nim naprawdę szczęśliwa. Jednak nie był on w stanie iść do przodu i rozwijać się muzycznie. Pati chciała iść dalej, podczas gdy jej chłopak osiągnął szczyt swoich możliwości. Poziom, którego nie był w stanie przeskoczyć...

Teraz Pati i jej nowy chłopak, szturmem zdobywają internet i pokazują miłośnikom rapu, że każdy może być kolejnym Eminemem. Jednak gdzieś w cieniu ich wielkiego sukcesu, kryje się dość smutna historia byłego gwiazdy, który nie potrafi pogodzić się z jej odejściem. Jego serce krwawi... Wypełnia je pustka, którą może wypełnić tylko jedna kobieta. Kobieta, z którą robił zakupy w „k...” galerii. Kobieta, która zostawiła go bez siana i zadaje się z leszczami, jednak w dalszym ciągu jest bliska jego sercu. To się nazywa prawdziwa miłość, która jest w stanie przetrwać wiele i wybaczyć jeszcze więcej. Posłuchajcie odpowiedzi byłego Pati, która wzruszy nawet największego twardziela. Oto numer "Pamiętaj, kocham Cię".

 

Co myślicie o najnowszym numerze, byłego chłopaka Pati? Myślicie, że ma szansę odbić się od dna i dorównać swojej ukochanej? Naszym zdaniem, ten sympatyczny budowlaniec naprawdę daje radę. Nie przeszkadzają nam nawet częstochowskie rymy, które wynikają zapewne z wielkiego stresu oraz jeszcze większych emocji. W tym przypadku, jesteśmy w stanie przymknąć na nie oko. Gorąco wierzymy, że byłemu Pati ponownie uda się skraść jej serce i reaktywować ten świetnie zapowiadający się duet.

Zobacz także

POLECANE RADIA