Selena Gomez w pierwszym wywiadzie po przeszczepie nerki

Maksymilian Kluziewicz
29.10.2017 13:28
Selena Gomez po transplantacji nerki

Selena Gomez po transplantacji nerki (instagram.com/selenagomez)

Gwiazda muzyki pop udzieliła obszernego wywiadu dla programu TODAY, w którym po raz pierwszy opowiedziała o udanym zabiegu przeszczepu nerki wraz z dawczynią organu - Francią Raisa. Zwiastun wywiadu jest już dostępny w sieci.

Ostatnie miesiące nie były najlżejsze dla Seleny Gomez . Młoda wokalistka od lat choruje na toczeń i w konsekwencji jego rozwoju, została poddana zabiegowi przeszczepu nerki. Dawczynią tego niezwykle cennego organu została aktorka Francia Raisa , prywatnie przyjaciółka Seleny . Dziewczyny poinformowały o zabiegu za pośrednictwem Instagrama, wstawiając zdjęcie, na którym widzimy obie leżące na szpitalnym łóżku. Teraz, postanowiły także udzielić specjalnego wywiadu, w którym wyznały, że nigdy nie czuły się sobie tak bliskie. Pełen zapis rozmowy pojawi się w programie TODAY już w poniedziałek. Na tę chwilę można zobaczyć jego zwiastun.

Moje nerki były w fatalnym stanie. Po prostu, tak się stało. Nie chciałam prosić żadnej bliskiej mi osoby o pomoc, aż nadszedł ten dzień, gdy wróciłam do domu i dowiedziałam się, że ona się zgłosiła i to zrobiła. Znalazienie samego ochotnika to nie wszystko, organy muszą pasować. Fakt, że jej pasowały - to nie do uwierzenia! To nie działo się naprawdę!- wyznała Selena.

Dziennikarka zapytała dosyć retorycznie, czy wokalistka czuje się tak, jakby to właśnie Francia w jakiś sposób przedłużyła jej życia. Selena nie ma co do tego wątpliwości.

Zrobiła to. Dokładnie tak. Byłam na tym etapie, gdzie są tylko dwa wyjścia: albo żyjesz, albo umierasz - przyznała z emocjami w głowie.
 

Choroba artystki wymusiła także chwilową przerwę w jej twórczości. Przypominamy, że Gomez szykuje się do wydania swojego szóstego albumu studyjnego, na którym znajdzie się utwór "Fetish" . Kilka dni temu, swoją premierę miał również efekt współpracy wokalistki z producentem muzycznym marshmello o tytule "Wolves" . Nie wiadomo jeszcze czy utwór znajdzie się na solowym wydawnictwie, czy jest jedną z pozycji na liście featuringów gwiazdy.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA