Margaret zagrała koncert w samochodzie

Mateusz Mochnaczewski
24.10.2017 12:32
Margaret w akcji promującej nowego Nissana Micrę

Margaret w akcji promującej nowego Nissana Micrę (youtube.com)

Artystka wzięła udział w akcji promocyjnej nowego Nissana Micry, który został wyposażony w nagłośnienie z najwyższej półki. Na testujących kolejną odsłonę japońskiego malucha, czekała nie lada niespodzianka, w postaci prywatnego minikoncertu Margaret. Zobacz, jak wypadła gwiazda, w duecie z klientami, w utworze "Heartbeat".

Do tego niecodziennego, w pełni akustycznego, występu, doszło w jednym z warszawskich salonów japońskiego producenta. A właściwie nie w samym salonie, a samochodzie, który był testowany przez potencjalnych klientów Nissana. Nowa Micra to nie tylko całkiem nieźle wyglądające autko, które nie przypomina już żaby szykującej się do skoku. To pojazd, oferujący użytkownikom niezapomniane wrażenia z jazdy. Oczywiście Nas najbardziej interesują te muzyczne, które w wersji z nagłośnieniem firmy Bose, powinny być naprawdę wyjątkowe.

Nissan Micra i Margaret kochają muzykę

Bose Personal to system sześciu głośników, napędzanych przez sprzęt, który dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału, powinien zapewnić poczucie zanurzenia w dźwięku 360°. Efekt ten mają potęgować dwa głośniki Bose UltraNearfield, które zostały wbudowane w zagłówek fotela kierowcy. Tyle od producenta... Trzeba przyznać, że w teorii brzmi to bardzo obiecująco. Ta jednak często rozmija się z praktyką, pozostawiając klientów z poczuciem lekkiego niedosytu. Takiej sytuacji postanowił uniknąć Nissan, który zadbał, o odpowiednie wyeksponowanie największego – naszym zdaniem – atutu nowej Micry. W tym celu japoński koncern, zaprosił do współpracy Margaret, która miała sprawdzić nagłośnienie, w iście bojowych warunkach. Zobaczcie, jak wyglądały jazdy testowe, które klienci Nissana zapamiętają do końca życia.

 
To była świetna przygoda. Przede wszystkim zaskoczenie – mój ulubiony element. Jedna Pani była tak zaskoczona, że trochę za mocno na starcie przycisnęła pedał gazu… Potem już się otrząsnęła i zaczęłyśmy wspólne śpiewanie. Super sprawa! Tym bardziej, że koncerty akustyczne mają to do siebie, że są bardzo intymne. W samochodzie było jeszcze bardziej kameralnie. - powiedziała po całej akcji Margaret.

Nowy Nissan Micra: cena

Trzeba przyznać, że takie akcje promocyjne lubimy. Z pewnością wpłynie ona korzystnie, na sprzedaż kolejnej odsłony Micry, która trzeba przyznać robi piorunujące wrażenie. Cena też nie jest zła, bo za podstawową wersję z litrowym silnikiem o mocy 71 KM, zapłacimy 45 990 zł. Jednak aby w naszym samochodzie, móc cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości, musimy przygotować co najmniej 65 690 zł.

Więcej o:
Zobacz także

POLECANE RADIA