Naga Taylor Swift w nowym teledysku do "...Ready For It?"

redakcja
24.10.2017 10:47
Taylor Swift - okładka płyty 'Reputation'

Taylor Swift - okładka płyty 'Reputation'

Taylor Swift zaprezentowała intrygujący fragment klipu do singla "Ready For It?"

Już w ten czwartek do sieci trafi nowy teledysk Taylor Swift, do piosenki "Ready For It?". Artystka podzieliła się fragmentem klipu na Instagramie. Na urywkach zaprezentowanych w serwisie społecznościowym widać prawie nagą wokalistkę.

"Ready For It?" zapowiada album "Reputation", który ukaże się 10 listopada. Taylor Swift opublikowała już także piosenki "Look What You Made Me Do" oraz "Gorgeous".

Przy realizacji albumu artystce pomagał Drake. Prawdopodobnie na krążku znajdzie się też kompozycja z udziałem Keshy.

Niedawno Taylor Swift opublikowała aplikację "The Swift Life". Jak opisuje gwiazda jest to rzecz kreatywna, angażująca; miejsce, gdzie użytkownicy będą mogli mieć lepszy kontakt ze sobą i z Taylor. Apka pozwala dzielić się wiadomościami i zdjęciami, słuchać muzyki, komentować, rozmawiać z przyjaciółmi i mieć dostęp do e-gadżetów związanych z wokalistką.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów - więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek, "1989", miał premierę 27 października 2014 roku.

Zobacz także

POLECANE RADIA