Posłuchajcie tego rapu ziomale... Ten rap Was powali! [WIDEO]

Mateusz Mochnaczewski
23.10.2017 14:38
Pati i Brzezin (screen z youtube.com)

Pati i Brzezin (screen z youtube.com) (youtube.com)

Pati i Brzezin to nowa grupa hip-hopowa, która ma niezwykłe flow i urzeka swoją autentycznością. Dobry, życiowy tekst, stary dres i obskurna ulica... Taki właśnie powinien być rap. Prawdziwy i pozbawiony ingerencji wielkich wytwórni fonograficznych. To właśnie przepis na sukces i fanów, dla których liczy się przesłanie, płynące z muzyki. Ten duet zdecydowanie posiada wszystkie atuty, aby znaleźć się w panteonie gwiazd, obok takich wykonawców jak Sokół, Eldo czy Kękę.

Dobra jedziemy z tym rapem, czyli nowa twarz na muzycznym podwórku

Pati i Brzezin już niedługo mogą zapukać, do największych rozgłośni radiowych w całej Polsce. Takiej energii i powiewu świeżości, polski hip-hop potrzebował od dawna. Długo czekaliśmy na artystów, którzy idąc śladami Liroya czy grupy Kaliber 44, zapoczątkują kolejną rewolucję na polskim rynku muzycznym. Artystów, którzy zaproponują coś nowego. Artystów, którzy zamiast iść z głównym nurtem, wolą robić swoje, nie oglądając się na innych. Bez kompleksów i obawy przed krytyką... Posłuchajcie najnowszego numeru Pati i Brzezina, „Rap wspomnienia”. Koniecznie zwróćcie uwagę, na genialne ruchy Brzezina. Ten chłopak naprawdę czuje rytm. Widać, że jest w piosence całym sobą i robi to, co kocha. Zwłaszcza po jego gestach.

 

A oto poprzednie nagrania Pati. Utwory powstały jeszcze przed numerem „Rap wspomnienia”, ale artystka nie była przekonana, co do ich jakości. W końcu jednak zdecydowała się na ich publikację, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

 
 

Warto dodać, że na co dzień raperka Pati, jest wielką fanką Alana Walkera. Uwielbia spędzać czas w domu, czytając Nietzschego i św. Tomasza z Akwinu, słuchając przy tym jej ulubionego utworu „Faded”. To tak na wszelki wypadek, jakby kogoś to interesowało...

Polski hip-hop współcześnie

Ok, trochę się pośmialiśmy. A tak już całkiem serio, to może nie do końca o taką rewolucję nam chodziło, ale jeśli celem Pati i Brzezina było wyśmianie, stworzenie swoistej parodii, tego, w jaką stronę ewoluował hip-hop w ostatnich latach, to ich dzieło należy uznać za wybitne.

Zobacz także

POLECANE RADIA