Selena Gomez mocno schudła. Fani są zaniepokojeni jej stanem zdrowia.

Maksymilian Kluziewicz
22.10.2017 11:39
Selena Gomez

Selena Gomez (PressPhotoBank.com / Pap Nation / )PressPhotoBank.com / Pap Nation/EAST NEWS)

Nowe zdjęcia paparazzi, jakie wykonano Selenie Gomez mocno zaniepokoiły jej wszystkich fanów. Gwiazda wygląda na bardzo wychudzoną. Czy to są efekty jej niedawnego zabiegu na przeszczep nerki?

We wrześniu tego roku, świat obiegła informacja, jakoby Selena Gomez została poddana zabiegowi przeszczepu nerki. Takie działanie było konsekwencją choroby, na którą cierpi wykonawczyni przeboju "Fetish" - tocznia. Jak się później okazało, dawczynią tego niezwykle cennego i potrzebnego organu została amerykańska aktorka, prywatnie przyjaciółka Seleny - Francia Raisa .

Nowe zdjęcia paparazzi, jakie wykonano amerykańskiej gwieździe podczas spaceru po Nowym Jorku sugerują, że stan zdrowia piosenkarki może nie być najlepszy. Jeden z dietetyków zasugerował nawet spadek wagi o blisko dziesięć kilogramów! Dla tak drobnej kobiety jak Selena nie jest to powód do radości, ani też objaw zdrowotności. Lekarz dodał także, że pacjenci po przeszczepie nerki zazwyczaj przybierają na wadze ze względu na rekomendację bogatej w wartości odżywcze diety, mającej na celu uzupełnienie przemęczonego operacją organizmu. Również fani gwiazdy wyrażają w komentarzach pod fotografiami mocne zaniepokojenie jej stanem.

Bardzo możliwe, że chcąc pozostać w jak najlepszej formie, Gomez zastosowała bardziej restrykcyjną dietę i szybko wróciła do ćwiczeń, bowiem wszystko wskazuje na to, że Amerykanka wkrótce zaprezentuje swój szósty studyjny album i zapewne chce wyglądać jak najlepiej. Przypominamy, że wokalistka i aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała niedawno swoim obserwującym niezwykle ekscytującą wiadomość. W przyszłym tygodniu usłyszymy premierowy kawałek z jej udziałem. Premiera utworu "Wolves" , który jest efektem współpracy z producentem muzycznym Marshmello , odbędzie się 25 października. Będzie to pierwszy utwór z jej wokalem od chwili wydania singla "Fetish" w lipcu 2017 roku.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA