Córka Michaela Jacksona pozuje nago

Mateusz Mochnaczewski
17.10.2017 10:39
Paris Jackson

Paris Jackson (www.facebook.com/pg/Paris-Jackson-116105351758412/photos)

Paris Jackson opublikowała w sieci odważne zdjęcie i zachęca młode dziewczyny, do zaakceptowania i pokochania własnego ciała.

Od jakiegoś czasu, Paris Jackson konsekwentnie buduje swój medialny wizerunek. Młoda, niezależna, pewna siebie, świadoma swojego ciała i akceptująca je w pełni... Taka jest córka Michaela Jacksona , która jeszcze rok temu, raczej stroniła od świateł fleszy i celebryckiego blichtru. Wszystko zmieniło się w styczniu, gdy Paris zdecydowała się na bardzo szczera rozmowę, z dziennikarzami magazynu "Rollingstone" .

W wywiadzie, córka króla popu przyznała, że jej ojciec wielokrotnie wspominał o ludziach, którzy chcą się go pozbyć. Jej zdaniem Michael Jackson został zamordowany

Ojciec opowiadał nam o ludziach, którzy będą chcieli go dopaść. Mówił, że pewnego dnia go zabiją. To było morderstwo. Wszystko na to wskazuje. To brzmi, jak teoria spiskowa i jest dość nieprawdopodobne. Ale prawdziwi fani i wszyscy z rodziny dobrze o tym wiedzą. To było przygotowane.

Paris opowiedziała też o próbie gwałtu, do którego doszło, gdy miała 14 lat. Zagubiona nastolatka nie potrafiła poradzić sobie, ze stratą ojca, ciągłymi plotkami na swój temat oraz traumatycznymi przeżyciami. Dziewczyna uciekła więc w narkotyki i alkohol, które omal nie doprowadziły do jej śmierci. Chorująca na depresję Paris , często miała myśli samobójcze i raz nawet targnęła się na swoje życie.

Myślałam, że nie jestem nic warta. Że nic nie umiem. Że nie mam powodów, aby żyć.

Na całe szczęście po tamtej Paris , nie ma już śladu. Dziewczyna zdecydowanie odżyła i chętnie udziela się w mediach. Instagram młodej Jackson , obserwuje ponad 2 miliony osób, które mogą uczestniczyć w jej życiu. Najnowsza, rozbierana fotka, nie jest pierwszą tego typu. Paris Jackson już wcześniej dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami, na których decydowała się odsłonić swoje ciało.

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: j

    0

    Jest oryginalną osobą, robi co chce. Nikogo nie krzywdzi tym co robi. Przynajmniej ma jakiś przekaz - zaakceptować siebie, nie iść za tłumem. Za to ją cenię. Fajna z niej dziewczyna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA