Justin Bieber zagra w filmie? Znamy odpowiedź!

Maksymilian Kluziewicz
15.10.2017 11:20
Justin Bieber

Justin Bieber (Instagram.com/justinbieber)

Kilka dni temu w sieci pojawiła się plotka, jakoby autor przeboju "Sorry" miał spotkać się ze znanymi aktorami, aby wspólnie przedyskutować możliwość rozwinięcia jego kariery aktorskiej. My wiemy, jaka jest prawda!

Mimo swojego młodego wieku, Justin Bieber w muzyce osiągnął niemalże wszystko. Sprzedał miliony płyt na całym świecie, jego single okazały się być wielkimi przebojami na listach, a trasy koncertowe są jednymi z najbardziej dochodowych tej dekady. Teraz przyszedł czas na aktorstwo. Jak donosi zagraniczna prasa, młody wokalista postanowił poprosić o radę zawodowych aktorów - Adama Sandlera i Davida Spade . Mężczyźni poznali się podczas nagrań do akcji charytatywnej Hand in Hand we wrześniu tego roku, poświęconej ofiarom huraganu Harvey. Kanadyjczyk zaprosił ich na obiad, podczas którego wspólnie mieli ustalić, jaka rola byłaby najlepsza dla gwiazdy popu.

Jak się okazało, powody spotkania były całkowicie zmyślone. W wywiadzie dla Entertainment Tonight, Adam Sandler został poproszony o potwierdzenie krążących od jakiegoś czasu plotek. Aktor zdecydowanie im zaprzeczył, mówiąc, że wspólny obiad nie miał na celu żadnych rozmów biznesowych.

Nie wiem kto to powiedział, ale to dziwna historia. To zupełnie nie tak. Po prostu się spotkaliśmy. Jest zabawnym chłopakiem i wychodząc na obiad, spędzilismy razem miło czas. To naprawdę bardzo fajny chłopak - zabawny i potrafi dobrze śpiewać - wiedziałeś o tym? Ja nie - zażartował hollywoodzki aktor.

Pierwsze doświadczenia aktorskie Bieber ma już za sobą. W ciągu trwania swojej kariery, zaprezentował fanom dwa dokumentalne filmy o sobie - "Never Say Never" oraz "Believe Movie" . Wystąpił też w filmie "Zoolander" i w jednym z odcinków "CSI" , jednak były to role epizodyczne. Przypominamy, że w 2015 roku głośno było także o propozycji, jaką skierowano w stronę piosenkarza - otóż jedna z agencji zaproponowała mu wystąpienie w... gejowskim filmie porno za dwa miliony dolarów!

 
Zobacz także

POLECANE RADIA