Harry Styles zmienia swój wizerunek

Dminika Cianciara
20.09.2017 08:50
Britain Dunkirk World Premiere

Britain Dunkirk World Premiere (Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP)

Kolejna gwiazda spędzająca sen z powiek młodych nastolatek, pragnie zmienić swój wizerunek. Harry Styles ma dość etykiety wokalisty POP. Teraz Styles pragnie przeobrazić się w rasowego rockmana. Dawny członek zespołu One Direction, przekonuje, że od zawsze miał w sobie pazura, jednak trudno było mu pokazać swoją tożsamość w młodym boysbandzie.

One Direction jako zespół zdobył ogromną sławę, jednak okazuje się, że jego członkowie nie są do końca zadowoleni z odniesionego sukcesu. Pierwszym wokalistą zespołu, który postanowił pójść własną drogą, był Zayn Malik . Jednak Styles nie tyle pragnie odciąć się od grupy, co zależy mu na tworzeniu muzyki bliskiej jego sercu. Fanki One Direction oczekiwały romantycznych piosenek o miłości. Teraz Harry Styles jest wolny i chce skorzystać ze swojej niezależności.

Droga, którą obrał Harry znacznie różni się od popowych rzeczy, które wykonywał z One Direction - przekonuje informator - Ostatecznie Harry chce odciąć się od swego nastoletniego wizerunku i stać się gwiazdą rocka.

To będzie spore wyzwanie dla młodego wokalisty. Obdarzony delikatną urodą i głosem, Harry , idealnie pasował do muzyki POP. Z tego tytułu odniósł niemałe korzyści. Przypomnijmy, że 23-letni Harry Styles ma na swoim koncie solowy kontrakt wart 80 milionów dolarów, zawarty z wytwórnią Columbia . W maju 2017 roku muzyk wydał solowy album promowany singlem "Sign of the Times" . Album nosi nazwę "Harry Styles" , po czym można wywnioskować potrzebę wokalisty w pokazaniu swojej niezależności.

 

Ostatnio można było podziwiać także talent aktorski młodego artysty. Harry Styles dał debiutancki popis w kolejnym dziele Christophera Nolana, "Dunkierka". Czy bieganie z bronią na planie filmowym miało być przedsmakiem buntu artysty? Harry Styles , podobnie jak wiele innych młodych gwiazd, pragnie uczestniczyć już tylko w projektach, które są mu bliskie. Czy Waszym zdaniem Styles pasuje na gwiazdę rocka, czy powróci do korzeni muzyki POP, o której dzisiaj tak niechętnie mówi?

Zobacz także

POLECANE RADIA