Taylor Swift i Zayn zawalczą o Oskara?

Ewelina Pietruszka
11.09.2017 08:52
Taylor Swift & Zayn Malik - I don't wanna live forever

Taylor Swift & Zayn Malik - I don't wanna live forever (vevo.com)

Rozpoczęto kampanię promującą "I don't wanna live forever". Utwór Swift i Malika z "Ciemniejszej strony Grey'a chce przebić zeszłoroczny hit "Earned it".

Studio Universal rozpoczęło pracę nad wypromowaniem "I don't wanna live forever" w wykonaniu Taylor Swift i Zayna Malika . Produkcja chce by utwór otrzymał nominację do Oskara, a finalnie go wygrał. Wcześniejsze hity sagi o Grey'u osiągnęły ogromny sukces, "Earned It" The Weeknd i "Love Me Like You Do" Ellie Gouding , kolejno otrzymało nominację do Oskara za Najlepszą piosenkę filmową i nominację do Złotego Globu.

Na razie nie wiadomo jakich chwytów marketingowych chce użyć wytwórnia do promocji utworu. Możliwe, że działania promocyjne polegać będą na rozmowach z odpowiednimi osobami. Jak podaje "The Hollywood Reporter", Universal - dystrybutor kinowego przeboju - w pełni popiera kampanię, w którą chce zaangażować współtwórców piosenki Jacka Antonoffa i Sama Dew.

Filmowa produkcja trylogii Grey'a znana na całym świecie za każdym razem obfituje w ponadczasowe hity. Mimo ponad okresu dwóch lat od wydania "Love Me Like You Do" , utwór ma 1 551 595 108 wyświetleń, a ta liczba wciąż rośnie. Singiel z 2015 roku przebił "I don't wanna live forever" , który obecnie ma 382 440 553 wyświetleń.

Zarówno Swift jak i Malik w ostatnich tygodniach wypuścili nowe single, odpowiednio "Look What You Made Me Do" i "Dusk Till Dawn" . Oboje wydali utwory bez żadnej zapowiedzi, czym bardzo zaskoczyli swoich fanów. Artyści bardzo się wspierają, Zayn głośno się wypowiada o swojej przyjaciółce. Według niego Taylor w pełni zasłużyła na swój sukces i bardzo jej kibicuje. Malik zdradził, że już nie może się doczekać premiery nowej płyty Taylor Swift "Reputation" , która będzie 10 listopada .

 
Zobacz także

POLECANE RADIA