Zdjęcia penisa Justina Biebera na... Instagramie Seleny Gomez!

Maksymilian Kluziewicz
29.08.2017 12:32
Justin Bieber pozuje w bieliźnie Calvina Kleina

Justin Bieber pozuje w bieliźnie Calvina Kleina (www.instagram.com)

Młoda gwiazda padła ofiarą ataku hakerów.

To chyba nie był najlepszy poniedziałek w życiu niegdyś złotej pary Hollywood - Seleny Gomez i Justina Biebera . Hakerzy włamali się na konto piosenkarki i zamieścili nagie zdjęcia jej byłego chłopaka. Co prawda, fotografie są w sieci od kilku lat, jednak myślimy, że kanadyjski gwiazdor wolałby, żeby ludzie już o nich zapomnieli. Pochodzą one z października 2015 roku. Wtedy to właśnie Justin spędzał swój wolny czas na wyspie Bora Bora w towarzystwie Jayde Pierce . Chcąc zaczerpnąć kąpieli w jacuzzi, Bieber zrzucił z siebie biały szlafrok, pod którym nie miał zupełnie nic. Uchwycili to czyhający w oddali paparazzi i w ten oto sposób, penisa wokalisty (znanego jako "Jerry" ) zobaczył cały świat.

SPÓJRZCIE NA TĘ MAŁĄ KREWETKĘ - napisali w opisie hakerzy, wstawiając dodatkowo kilka emoji śmiejących się ze śmiechu.

Zdjęcia szybko usunięto. Instagram Seleny Gomez jest dalej aktywny. Przypominamy, że autorka przeboju "Kill Em' With Kindness" była pierwszą osobą w historii serwisu, która przekroczyła liczbę 100 milionów obserwujących. Obecnie ma ich 125 milionów i dalej dzierży tytuł "Królowej Instagrama". Póki co, Justin Bieber nie odpowiedział nic na ten żart ze strony hakerów.

Konto Seleny na InstagramieKonto Seleny na Instagramie www.instagram.com/selenagomez www.instagram.com/selenagomez

Przyrodzenie wokalisty mieliśmy okazję zobaczyć już dwa razy. Pierwszy raz na Bora Bora, skąd pochodzą zdjęcia, będące przedmiotem ataku na konto Gomez . Wtedy to Justin Bieber ochoczo komentował w mediach całe zajście, co sprawiło, że niektórzy uznali je za chwyt marketingowy. Fotografie pochodzą z końca października, a w listopadzie ukazał się ostatni krążek Kanadyjczyka - "Purpose" . Piosenkarz żartował w programie Ellen DeGeneres , samochodzie Jamesa Cordena i w wywiadzie dla Zach Sang , że to, co widzimy na zdjęciach nie odzwierciedla rzeczywistości, bo w skutek wody i temperatury, jego penis się skurczył.

Dowiedziałem się o tym kilka dni później. Scooter powiedział mi, że zdjęcia mojego penisa są w sieci. Pomyślałem sobie: Co? Najpierw zobaczyłem te ocenzurowane i nie wiedziałem, co kryje się za czarną ramką. Później zobaczyłem je w całej okazałości i nie było tak źle, jak myślałem, że będzie. Nie ma tragedii - powiedział w wywiadzie dla Ellen.
 

Druga taka sytuacja miała miejsce w sierpniu 2016 roku, kiedy to artysta spędzał czas na Hawajach z kilkoma modelkami. Paparazzi uchwycili zdjęcia jego męskości podczas kąpieli w jednej z rzek. Tym razem gwiazdor nie wypowiedział się na ich temat. Wygląda na to, że Justin nie ma szczęścia do spędzania swojego wolnego czasu w wodzie w towarzystwie pięknych modelek.

My, tymczasem, przypominamy najnowszy singiel gwiazdy popu. 

 
Zobacz także

POLECANE RADIA