Justin Bieber prezentuje utwór "Friends"

Maksymilian Kluziewicz
17.08.2017 23:26
Selfie Justina Biebera

Selfie Justina Biebera (www.instagram.com/justinbieber)

W sieci właśnie zadebiutował nowy singiel wokalisty z gościnnym udziałem BloodPopa.

Piosenkarz nie próżnuje. Ku uciesze wszystkich Beliebers zaniepokojonych niedawnym odwołaniem trasy "Purpose Tour" , które sam zainteresowany tłumaczył potrzebą równowagi w życiu prywatnym i zawodowym, Justin Bieber za pośrednictwem serwisów streamingowych opublikował nowy kawałek, którego tytuł to "Friends" . W studiu nagraniowym wspomógł go producent BloodPop , z którym już wcześniej mieli okazję pracować przy tworzeniu ostatniego albumu gwiazdora - "Purpose" , mającego swoją premierę w listopadzie 2015 roku. Współautorami słów do utworu są Julia Michaels i Justin Tranter .

 

Pierwsze doniesienia na temat nowej muzyki Justina wypłynęły od niego samego. W poniedziałek opublikował on na swoich profilach społecznościowych oficjalną okładkę singla, na której widzimy dwa ptaki walczące o dżdżownicę. Dzień wcześniej, za pośrednictwem konta na Twitterze, młody artysta zasugerował wszystkim obserwującym, że coś jest na rzeczy. Umieścił tweeta o treści: "Czy wciąż możemy być przyjaciółmi?" .

"Friends" to kolejny utwór z serii kolaboracji z udziałem Biebera . Od początku 2016 roku wokalista pojawił się gościnnie w takich hitach jak: "Cold Water" Major Lazer , "Let Me Love You" DJ Snake'a , remix "Despacito" Luisa Fonsi , "I'm The One" DJ Khaleda i "2U" Davida Guetty . Każda z tych piosenek odniosła spory sukces na listach przebojów. Póki co, nie wiadomo czy nowy kawałek jest pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa gwiazdy popu. Mówi się, że to po prostu singiel promocyjny.

Poniżej przypominamy jedno z ostatnich nagrań z udziałem Justina .

 
Zobacz także

POLECANE RADIA