Przystanek Woodstock jako pierwszy usłyszy nowy utwór Trivium!

Ewelina Pietruszka
03.08.2017 09:14
Koncert Trivium

Koncert Trivium (facebook.com/Trivium)

Zespół zaskoczył fanów a w szczególności tych polskich. Trivium opublikowało utwór będący zapowiedzią nowego albumu. Już dzisiaj woodstockowicze usłyszą ten kawałek na żywo.

Ostatnia płyta zespołu "Silence in the snow" miała premierę w 2015 roku. Dzisiaj na Dużej Scenie na Przystanku Woodstock , Trivium zaprezentuje swój nowy utwór "The Sin And The Sentence" .

Promocja nowego albumu najpierw zaczęła się od zmiany zdjęcia profilowego na oficjalnym profilu zespołu, na zdjęcie góry. Później pojawił się link, pod którym fani mogli zobaczyć kawałek okładki płyty. Trivium przez cały czas budował napięcie, nadchodziło coś nowego. Klip rozpoczyna się widokiem członków zespołu, którzy zasiedli do wieczerzy.

Już po tym jednym, nowym kawałku widać jakich zmian dokonał zespół. Matt Heafy zrezygnował z growlowania, od poprzedniego albumu włącznie. Wokalista popracował nad techniką, istniała obawa że Heafy nie będzie mógł już śpiewać. To pierwszy utwór bandu z nowym perkusistą Aleksem Bentem (Battlecross, Decrepit Birth), który dołączył do zespołu pod koniec 2016 roku. Bent chwalony zarówno przez zespół jak i przez fanów za swoje zaangażowanie i poświęcenie dla zespołu. Warto jednak zwrócić też uwagę na gitary w nowym utworze. To już ósmy album trash metalowego zespołu.

Trivium jest bardzo pracowitym zespołem. W 2006 roku na gali Golden God Awards uznano ich za najlepiej koncertujący zespół w bieżącym roku. Tego samego dnia nagrody otrzymali Matt Heafy "Golden God", a Travis Smith wygrał w kategorii "Najlepszy perkusista". Zespół wystąpił w Polsce pięć razy, a już dzisiaj na 23. Przystanku Woodstock . Trivium głównie skupi się na utworach z poprzedniego albumu "Silence in the Snow" , wydanego 2 października 2015, jednak to świetna okazja do koncertowej premiery "The Sin And The Sentence" . Woodstockowicze już nie mogą się doczekać.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA