Krystyna Pawłowicz agresywnie do Bono: "Niech się ten "Brat" trzyma od Polski z daleka"!

Maksymilian Kluziewicz
01.08.2017 13:50
Koncert w Amsterdamie U2

Koncert w Amsterdamie U2 (u2gigs.com)

Wczoraj wszystkie polskie media pisały o słowach, jakie wypowiedział Bono podczas koncertu w Amsterdamie. Na swoim Facebooku, w typowy dla siebie sposób, postanowiła je skomentować Krystyna Pawłowicz.

Jesteśmy z Wami!

Zespół U2 jest obecnie w trasie koncertowej, mającej na celu uczczenie 30. rocznicy wydania albumu "The Joshua Tree" . Podczas niedzielnego koncertu w Amsterdamie, wokalista zespołu zauważył w tłumie fanów mężczyznę z flagą Polski, na której widniał napis "Solidarność". Jak wiadomo, Bono jest bardzo zaangażowany politycznie, a sprawy naszego kraju nigdy nie były mu obojętne, o czym sam chętnie wspomina przy każdej możliwej okazji. Podobna sytuacja miała miejsce w Berlinie, w 2013 roku, ale wtedy Bono tylko ograniczył się do pokazania wielbicielom naszego symbolu narodowego. Tym razem, frontman zaprosił mężczyznę na scenę i wypowiedział słowa, które odbiły się ogromnym echem w polskich mediach.

Naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja. Przesyłamy wyrazy miłości i wolności dla Polski. Do naszych braci i sióstr w Polsce, którym odbiera się wolność! - krzyczał Bono do zgromadzonej publiczności.

Czy Bono wie, gdzie leży Polska?

Mimo wielu słów poparcia, nie każdemu przypadły one do gustu. Krystyna Pawłowicz , która jest znana ze swojego ciętego języka i komentowania wydarzeń ze świata mediów na swoim facebookowym profilu, i tym razem postanowiła zabrać głos.

Czy "brat" BONO,to ten pieśniarz,co nie wie,gdzie Polska leży? Któremu wszystko jedno,komu podaje rękę? Kolega międzynarodowych symboli zła niszczących suwerenność i wolność narodów - Sorosa i Putina? Ten sam? No,to wszystko jasne.... Niech się ten "brat" trzyma od Polski z daleka. - skomentowała całą sytuację posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Warto nadmienić, że Krystyna Pawłowicz to nie jedyna osoba ze świata polityki, która skomentowała słowa piosenkarza. Wczoraj, posłanka PiS Beata Mazurek , również wypowiedziała się na ten temat.

Być może [Bono] nie wie, co dzieje się w Polsce i ulega wpływom polityków opozycji, które walczą z nami zagranicą. - powiedziała dziennikarzom.

U2 do tej pory odwiedzili nasz kraj 3 razy: w 1997 roku w Warszawie oraz w 2005 i 2009 w Chorzowie. Jak wyznał sam Bono , to właśnie koncerty w naszym kraju zapadły mu głęboko w pamięć.

Wiecie, że naprawdę kochamy Polskę? To właśnie tam zagraliśmy nasze najlepsze koncerty. Pracujemy nad tym by ponownie u was zagrać. - powiedział jednej z polskich fanek zespołu.

Mamy nadzieję, że na słowach wsparcia ze strony legendy rocka się nie skończy i niedługo będziemy mogli pobawić się do naszych ulubionych przebojów irlandzkiego zespołu w jednej z naszych koncertowych aren.

 
Zobacz także

POLECANE RADIA