The Weeknd nie pojawił się na urodzinach Seleny Gomez. Zagraniczne media huczą o zdradzie piosenkarza!

Michał Jasiński
26.07.2017 13:28
Selena Gomez, The Weekend

Selena Gomez, The Weekend (Robert Oneil/Splash News / #Robert Oneil/Splash News/EAST NEWS)

Odpowiedzialny za świetnie sprzedająca się płytę Starboy The Weeknd od miesięcy rozpływa się w miłosnych uniesieniach ze swoją partnerką Seleną Gomez. Jednak za sprawą czujnych oczu fotografów, pojawia się doniesienie o rzekomej zdradzie Abla wobec swojej ukochanej, co wystawia ich uczucie na poważną próbę.

The Weeknd i Selena Gomez zachowują się jak para idealna.

Kiedy Selena Gomez obchodziła swoje 25 urodziny, Abel Tesfaye w tym czasie grał koncert, który był częścią trasy koncertowej. Jednak następnego dnia wynagrodził partnerce swoją nieobecność z nawiązką. The Weeknd grając utwory ze Starboy ciągle myślami był ze swoim obiektem westchnień. Pokonując wielogodzinną podróż samolotem, udało mu się dotrzeć do ukochanej i zabrać ją na romantyczną kolację. Jakby tego nie było mało, para wybrała się potem w podróż. Selena mogła wtedy pomyśleć że złapała anioła za nogi, jednak nowe ustalenia dziennikarzy rzucają cień na obraz The Weeknda jako idealnego mężczyznę.

Poniżej utwór The Weeknd

 

Starboy już nie taki święty.

Paparazzi mieli okazję przyłapać autora bestselerowej płyty Starboy w trakcie niejednoznacznej sytuacji podczas imprezy wypełnionej po brzegi alkoholem w Dublinie , gdzie The Weeknd spędzał czas z Irlandzką pięknością o okrągłych kształtach, modelką Avą Van Rose . Czy aby na pewno Abel pozostał ze swoją koleżanką tylko na stopie towarzyskiej i nie ma sobie nic do zarzucenia, a może dopuścił się zdrady?

Najnowszy utwór Seleny Gomez.

 

Czy The Weeknd jest winny?

W świetle tych nowin pozostaje pod znakiem zapytania dalsza przyszłość pary, którą tak wdzięcznie tworzy dwójka wokalistów The Weeknd i Selena Gomez . Pojawiały się już plotki że Abel chciał się oświadczyć swojej partnerce, jednak czy ta pozwoli mu dalej przebywać w swoim sercu, czy wątpliwości będą zbyt duże i jedna z bardziej interesujących par rozstanie się? Rzekoma zdrada Starboya nadal nie jest poparta żadnymi niezbitymi dowodami, chociaż The Weeknd jest osobą w której płynie gorąca krew i znając jego dokonania przed związaniem się z Seleną to lubował on się w przelotnych romansach w trakcie trasy koncertowej.

Zobacz także

POLECANE RADIA