Lorde szczerze o swoim wyglądzie i krytyce z jaką się spotkała

Karolina Mazgaj
16.06.2017 08:52
Lorde - album 'Melodrama'

Lorde - album 'Melodrama' (Fot. materiały prasowe)

Lorde właśnie wypuściła swój najnowszych album "Melodrama", który podobnie jak jej pierwsza płyta "Pure Heroine" zapowiada się na wielki sukces. Tymczasem artystka w najnowszym wywiadzie zmierzyła się z tematem swojego wyglądu i krytyki z nim związanej.

Lorde przyznała w jednym z najnowszych wywiadów, że fala krytyki związana z jej wyglądem jaka na nią spadła, po tym gdy w 2013 roku jej utwór "Royals ", z pierwszej płyty "Pure Heroine ", podbijał listy przebojów, miał na nią ogromny wpływ. Gdy pojawiły się jej pierwsze kawałki Lorde miała zaledwie 16 lat. Dziś przyznaje, że w tak młodym wieku nie była gotowa na fale hejtu, która na nią spłynęła. Podkreśla jednak, że jest dumna z tego, że negatywne, a czasem nawet bolesne słowa internetowych krytyków jej nie załamały. Artystka powiedziała także:

Pamiętaj, że zdałam sobie sprawę z mojego wyglądu i mojego ciała w sposób, a jaki nigdy nie byłam . [...] Pamiętam te wszystkie dzieciaki online, piszące "P**przyć ją, ona ma naprawdę szeroko rozstawione oczy"

Artysta wyznała, że była wówczas przytłoczona takimi komentarzami, jednak jak sama stwierdziła od czasu przeboju "Royals " stawała się tylko coraz mniej sławna, a komentarze dotyczące jej osoby i wyglądu powoli uciszały się. Dodała także, że topnąca sława jej nie przeszkadza gdyż "ssie w byciu sławną"

Być może jednak już wkrótce Lorde wróci na usta wszystkim za sprawą najnowszego gorącego albumu "Melodrama ", który ukazał się właśnie dziś. Jak przyznała piosenkarka pomysł na krążek zrodził się w jej głowie już w 2015 roku i od tego momentu Lorde wiedziała, że będzie on nosił nazwę "Melodrama ". Posłuchajcie rezultatów jej pracy:

Zobacz także

POLECANE RADIA