Ta fanka zna więcej szczegółów z życia Seleny Gomez niż sama Selena. Zobaczcie jak obie odpowiadają na pytania dotyczące życia artystki!

Karolina Mazgaj
09.06.2017 14:26
Selena Gomez dla iHeart Radio

Selena Gomez dla iHeart Radio (youtube.com)

Nie od dziś wiadomo, że Selena Gomez ma jednych z najbardziej oddanych fanów. Ale kto mógłby się spodziewać, że jedna z nich, Brooke, okaże się wiedzieć więcej na temat Seleny niż ona sama. Zobaczcie jak fanka i gwiazda mierzą się w grze dotyczącej życia artystki.

Dorastając w blasku fleszy

Chociaż Selena Gomez popularność zyskała jako gwiazda stacji Disney Channel , swoją karierę w świecie świateł i reflektorów zaczynała już od najmłodszych lat w programie dla dzieci Barney & Friends . Dla Seleny, która stała się osobą publiczną już od wieku niemowlęcego, nie powinien być zaskoczeniem fakt, że jej oddani fani znają szczegóły z prawie jej całego życia. Począwszy od programu Barney & Friends , poprzez hity Disneya takie jak "Czarodzieje z Waverly Place" , do występów podczas pokazów aniołków Victoria's Secret , aż do zostania producentką ostatniego hity Netflixa "Trzynaście powodów " i wypuszczenia ostatniego wielkiego hitu "Bad Liar " (posłuchajcie poniżej). Selena ma na swoim koncie całą masę dokonań.

 

Nic więc dziwnego, że iHeart Radio postanowiło zorganizować dla gwiazdy i jednej z jej oddanych fanek konkurs dotyczący wiedzy na temat życia i dokonań artystki.

Gwiazda kontra fanka

Jedna z fanek Seleny Gomez - nazywanych także Selenator - Brooke, została zaproszona przez iHeart Radio do wspólnej zabawy ze swoją idolką. Panie zmierzyły się w bitwie na pytania i odpowiedzi. Trzeba przyznać, że Selena i jej fanka szły łeb w łeb. A jaki był wynik końcowy?

Pierwsze pytanie dotyczyło występu Seleny podczas pokazu Victoria's Secret , a konkretnej nazw utworów jakie piosenkarka wykonała na wybiegu. Pierwszy punkt poszedł na konto Seleny, która dokładnie pamiętała, że na pokaz aniołków wybrała kawałek "Me and My girls " oraz "Hands to Myself ".

Szczegółowość drugiego pytania zaskoczyło samą Gomez, która w przeciwieństwie do oddanej fanki nie znała na nie poprawnej odpowiedzi. Tym razem prowadzący zapytał o czołówkę serialu "Czarodzieje z Waverly Place ". Pytanie brzmiało - gdy podczas intra serialu Alex (postać grana przez Selene) przestawia wskazówki zegara, jaką wskazują on godzinę. Brooke bez wahania odpowiedziała - 6.30.

Obie uczestniczki konkursu znały odpowiedź dotyczącą pytania o ilość fallowersów Seleny na instagramie, za to obie poległy podczas pytania dotyczącego składników perfum wypuszczonych przez artystkę.

Ostatecznie konkurs wiedzy wygrała Brooke. Przewagę zdobyła w ostatniej rundzie gry, polegającej na tym która z pań odpowie szybciej na pytania takie jak: jaki był pierwszy koncert na którym była mała Selena, czy ile miała lat gdy wzięła udział w castingu do "Czarodziejów z Waverly Place ". Zobaczcie sami co o Selenie Gomez , wiedziała jej fanka, a czego nie wiedziała sama Selena:

 
Zobacz także

POLECANE RADIA