Lorde wypuszcza kolejny kawałek! Posłuchajcie jak w "Perfect Places" poszukuje szczęścia.

Karolina Mazgaj
02.06.2017 08:05
Lorde - album 'Melodrama'

Lorde - album 'Melodrama' (Fot. materiały prasowe)

Zgodnie z zapowiedziami artystka zaprezentowała fanom kolejny kawałek. "Perfect Places" to kolejny utwór z nadchodzącej płyty Lorde - "Melodrama"

Album "Melodrama " ukazać ma się już 16 czerwca. Do tej pory Lorde wypuściła dwie piosenki z nadchodzącego albumu - "Green Light " oraz "Liability ". Na żywo podczas festiwalu Coachella zaprezentowało także kawałek "Homemade Dynamite ".

Tym razem Lorde przychodzi do nas z kolejny elektryzującym utworem, w "Perfect Places " artystka śpiewa o poszukiwaniu szczęścia i idealnego miejsca, którego może jednak nigdy nie znaleźć.

Lorde na facebooku zamieściła post, w którym podzieliła się z fanami swoimi inspiracjami. W tym samym poście pisze również o tym, że jest to utwór bardzo bliski jej sercu i wiele czasu zajęła praca nad nim, by brzmiał tak jak należy. Przeczytajcie sami:

Polscy fani artystkę będą mogli zobaczyć ją po raz pierwszy w Polsce już w te wakacje. Lorde wystąpi 1 lipca na scenie festiwalu Oper'er . Posłuchajcie jej najnowszego kawałka "Perfect Places ":

 
Zobacz także

POLECANE RADIA