Selena Gomez i The Weeknd - duetu nie będzie!

Agata Guzik
31.05.2017 08:42
Selena Gomez, The Weeknd

Selena Gomez, The Weeknd (PR Photos/Forum)

Selena Gomez zaprzeczyła plotkom na temat muzycznej kolaboracji ze swoim obecnym chłopakiem, The Weekndem. Informacja rozpętała dość duże zamieszanie.

W amerykańskich mediach pojawiła się niedawno informacja, że gwiazda Selena oraz kanadyjski muzyk The Weeknd szykują kawałek zatytułowany "In Her Element" . Informacja o utworze pojawiła się na Wikipedii , na stronie poświęconej autorowi piosnek, Maksowi Martinowi . Okazało się jednak, że informacja nie była prawdziwa.

- Przykro mi, ale ludzie nie dostaną tego, czego oczekują. To nieprawda

- powiedziała Selena Gomez podczas jednego z radiowych wywiadów.

Amerykańska aktorka i piosenkarka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, "Revival" , miał premierę w 2015 roku. Gwiazdę ostatnio można było podziwiać w komedii "Sąsiedzi 2" oraz obrazie "The Fundamentals of Caring" . Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"). Ostatnio zaangażowana jest (jako producentka) w serial "13 Reasons Why" , do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

The Weeknd stał się popularny od chwili opublikowania nagrania "Wicked Games" . Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem "Kiss Land". Na drugi longplay "Beauty Behind the Madness" fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój "Earned It" na ścieżkę muzyczną "Pięćdziesięciu twarzy Greya" , za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey . W listopadzie 2016 roku ukazał się jego najnowszy album "Starboy" . 30 czerwca laureat Grammy wystąpi na Open'erze .

Zobacz także

POLECANE RADIA