Śmigus-psikus - czyli wesoła Babcia wkręca swojego męża... i inne pomysły na lany poniedziałek!

Magdalena Niebrzydowska
07.04.2017 16:20
Za niecałe półtora tygodnia czeka nas Lany Poniedziałek i cała masa związanych z nim ,,mokrych atrakcji". Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na psikusy w Poniedziałek Wielkanocny, jak zaskoczyć bliskich i zafundować im porządny prysznic, przeczytajcie poniższy artykuł.

Wielkimi krokami zbliża się Lany Poniedziałek, czyli święto związane z praktykami pogańskimi, nawiązującymi do budzenia się przyrody do życia oraz odnowienia zdolności ziemi do rodzenia. Tego dnia według dawnej tradycji polewa się wodą członków rodziny, a także osoby nieznane.

 

Ciekawy pomysł na dyngusowe zaskoczenie swojego męża znalazła wesoła babcia z filmiku ''Grandma Doing Water Bottle Coin Prank On Her Husband ". Starsza pani, którą nie opuszcza poczucie humoru, zapowiada mężowi, że pokaże mu pewną sztuczkę. Umieszcza plastikową butelkę z wodą na centowej monecie, przykrywa naczynie ręcznikiem, a następnie wypowiada magiczne słowa (woogie-boogie oraz woogity-boogity), dzięki którym moneta ma w cudowny sposób znaleźć się we wnętrzu butelki. Po odprawieniu tajemniczych rytuałów wesoła babcia stwierdza, że zaklęcie podziałało, a pieniążek znalazł się w niezwykły sposób we wnętrzu butelki. Prosi męża by podszedł do stolika i osobiście przekonał się, co do siły działania jej tajemnych mocy, po czym pryska mu wodą z butelki prosto w twarz. To świetny pomysł jak zaskoczyć bliską osobę podczas szykującego się Śmigusa-dyngusa.

 

W Internecie oraz na portalu YouTube nie brakuje również innych pomysłów na śmigusowe psikusy w Poniedziałek Wielkanocny i nie tylko. Jeden z użytkowników w filmiku ,,Zabawny żart z butelką na prima aprilis " sugeruje na przykład, by w butelce pełnej wody zrobić igłą kilka dziurek w okolicach dna, a następnie poprosić kogoś, by odkręcił dla nas butelkę. Wtedy woda rzeczywiście zacznie sikać, ale nie będzie to porządny prysznic, lecz raczej delikatne zroszenie. Pojawiają się także pomysły na solidniejsze zlanie innych wodą. Kolejny użytkownik YouTube'a w nagraniu ,,Pułapka na lany poniedziałek " radzi, by plastikową butelkę z szeroką szyjką przykleić taśmą prostopadle do drzwi w ich najwyższym punkcie, a następnie napełnić otwartą butelkę wodą. Gdy ktoś będzie chciał wejść do pokoju, woda z butelki wyleje mu się na głowę. Inni nie uciekają się nawet do podstępów, ale sugerują by po prostu otwarcie wylać na naszą ofiarę butelki, lub w bardziej hardcorowej wersji, wiadra wody. Jedną z najbardziej ekstremalnych, mokrych imprez przygotuje natomiast po raz kolejny Ostrowski Klub Morsów , który w Lany Poniedziałek urządza odbywającą się w jeziorze wojnę na wiadra. To jednak impreza dla osób, które lubią być naprawdę mokre w Lany Poniedziałek. A jakie są Wasze dyngusowe pomysły?

 
 

POLECANE RADIA