Mariah Carey zwiastuje animowane "All I Want for Christmas is You"

redakcja
22.03.2017 10:07
Mariah Carey, 2013

Mariah Carey, 2013 (Mariah Carey)

Do sieci trafiła pierwsza minizapowiedź animacji "All I Want for Christmas is You" zainspirowanej tak samo zatytułowanym hitem Mariah Carey.

Film ma - tak jak przebój - stać się bożonarodzeniowym klasykiem.

Jestem przeszczęśliwa, że mogę powiedzieć historię powstania piosenki nowym pokoleniom rodzin - przyznała gwiazda.
 

W produkcji poza Carey głosów postaciom użyczają Breanna Yde , Henry Winkler , Lacey Chabert , Phil Morris , Laya Hayes i Keiko Agena . Za reżyserię odpowiada Guy Vasilovich ("Lego Star Wars" ), a scenariusz napisała Temple Mathews ("Mała Syrenka 2: Powrót do morza" ).

Obraz dostępny będzie na DVD, Blue-Rayu i w formacie cyfrowym na święta 2017 roku.

Pochodzący z 1994 roku "All I Want for Christmas is You" rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Amerykanka wydała już zainspirowana piosenką książkę dla dzieci.

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium" . Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, "Świat Mariah" .

Zobacz także

POLECANE RADIA