Czy The Weeknd zostanie mężem Seleny Gomez?

Anna Wesołowska
07.03.2017 15:51
Selena Gomez

Selena Gomez (Billboard)

Najpopularniejsza obecnie para showbiznesu to zdecydowanie Selena Gomez i The Weeknd. Artyści są od niedawna razem, a za sprawą samej Seleny i rewelacji o ich ślubie, media nie przestają się nimi interesować.

Selena Gomez to młoda popowa gwiazda, której kariera potoczyła się błyskawicznie. Najpierw za sprawą kanału Disney Channel , gdzie grała główną rolę w amerykańskim serialu komediowym fantasy "Czarodzieje z Waverly Place". Następnie, zrobiło się o niej naprawdę głośno przez jej związku z Justinem Biberem , kanadyjskim popowym wokalistą. Ich romans był bardzo burzliwy, rozstawali się i wracali do siebie kilkukrotnie, o czym informowały wszystkie media. Od kilku miesięcy Selena jest widywana w towarzystwie amerykańskiego artysty muzyki R&B , The Weeknd . Piosenkarka podobno nigdy nie była szczęśliwsza i bardziej zakochana.

Matka Seleny nie toleruje The Weeknd

Ostatnio okazało się, że matka Seleny Gomez ma problem z zaakceptowaniem jej nowego chłopaka. Jak donosi magazyn Life & Style mama wokalistki zna piosenki The Weeknd i uważa, że treść piosenek nawiązująca do narkotyków jest oburzająca, a jej córka nie powinna spotykać się z artystą. Podobno nawet spotkanie Pani Gomez z wybrankiem serca córki, utwierdziło ją tylko w przekonaniu, że nie jest to dobry materiał na męża. Należy w tym miejscu przypomnieć, że troska matki jest uzasadniona, ponieważ jesienią zeszłego roku Selena Gomez cierpiała na depresję i leczyła się w środku odwykowym.

Selena Gomez jest zazdrosna

Wokalistka wydaje się być bardzo zaangażowana w związek z The Weeknd . Twierdzi, że jest to pierwszy mężczyzna, którego traktuje poważnie jako przyszłego męża i ojca jej dzieci. Chce być częścią jego życia, w sferze prywatnej jak i zawodowej. Podobno zaproponowała, aby to ona pojawiła się w teledysku swojego wybranka jako główna postać i tancerka. Może wynikać to z faktu, że artystka jest zazdrosna o kobiety występujące u boku The Weeknd i chce mieć wszystko pod kontrolą.

Teledyski to nie jedyny powód do zazdrości. Jest nim również była dziewczyna The Weeknd , Bella Hadid , która co jakiś czas pojawia się na chwilę w życiu artysty. Choćby wtedy, gdy Selena musiała wrócić do Atlanty, wcześniej towarzysząc ukochanemu podczas trasy koncertowej. Tego samego dnia Bella Hadid brała udział w pokazie HM Studio w Paryżu jako modelka, natomiast The Weeknd był gwiazdą wieczoru. Podobno Selena Gomez po swoim powrocie do Atlanty na lotnisku nie wyglądała na najszczęśliwszą.

Zobacz także

POLECANE RADIA