Gigi podczas oglądania filmów... zasypia! Co na to Zayn?

Daria Łojek
01.02.2017 10:00
Zayn Malik

Zayn Malik (Paul Cousans/Zenpix Ltd / Zenpix Ltd)

Czy Zayn Malik jest sfrustrowany, kiedy razem ze swoją dziewczyną Gigi Hadid oglądają filmy, a ona zasypia? A może niekonieczne? Gigi Hadid opowiedziała, jak spędza swój wolny czas, kiedy jest w LA!

Były członek zespołu One Direction , który jest obecnie jednym z najsłynniejszych piosenkarzy na świecie i jego dziewczyna, rozchwytywana modelka Gigi Hadid (siostra Belli Hadid, byłej muzyka The Weeknd, która po tym jak się dowiedziała, że chodzi z Seleną przestała ją obserwować) są jedną z ulubionych i piękniejszych par w Hollywood.

Ze względu na prowadzony tryb życia (podróżowanie po świecie, liczne konferencje prasowe) para rzadko ma czas na spędzenie czasu ze sobą. Ale kiedy już ten moment nadchodzi - zamiast nacieszyć się swoim towarzystwem, Bella walczy z całych sił aby nie zasnąć!

"Kiedy jestem w Los Angeles, przez większość czasu mam wolne. Chce wtedy spędzić go z moim chłopakiem na gotowaniu, czy tworzeniu sztuki. Lubimy późno chodzić do kina, ale żeby przetrwać muszę koniecznie kupić sobie kawę. Zayn się śmieje, że każdy film na którym byliśmy, znam do połowy, ale nie mam pojęcia jak się zakończył"

Gigi niczym huragan podbiła światowy rynek modowy, ale nie tylko. Podbiła nagłówki gazet w 2015 roku, kiedy chodziła w pokazach Tommy'iego Hilfigera, a świat zobaczył jak zeszczuplała. Na Instagramie wyznała, że schudła dzięki lekarstwom, które musi przyjmować ze względu na chorobę Hashimoto.

POLECANE RADIA