Celine Dion po raz drugi dla Disneya

Weronika Gazda
24.01.2017 09:27
Celine Dion

Celine Dion (mat.pras)

Celine Dion ponownie zaśpiewa dla popularnej bajki "Piękna i Bestia". Kinowa produkcja dla dzieci i młodzieży to odświeżona wersja znanej disneyowskiej historii. Celine Dion już 25 lat temu miała okazję zaprezentować swój wokalny talent w tytułowej, nagrodzonej Oscarem kompozycji do animowanego filmu Disneya.

Jakiś czas temu podano informację o udziale, popowej wokalistki, Ariany Grande i piosenkarzu Johnym Legendzie w tworzeniu soundtracku do filmu "Beauty and the Beast ". Obaj artyści potwierdzili fakt o współpracy ze światową marką. Jak się okazuje, do zgranego duetu dołączy również wybitna piosenkarka Celine Dion , która ponownie weźmie udział w muzycznej aranżacji do kinowej ekranizacji filmu "Piękna i Bestia ". Kanadyjska piękność zaśpiewa kawałek o tytule "How Does a Moment Last Forever ". Tę wzruszającą, pełną emocji balladę skomponował Alan Menken , natomiast tekst napisał Tim Rice .

"I am thrilled to announce that I'll be performing an all-new original song, "How Does A Moment Last Forever," for Disney's live-action Beauty and the Beast. Being a part of the original film was such a magical experience in my life, and I'm truly honored to be a part of this film again."

Przy takiej okazji nie można nie wspomnieć, że Celine Dion , wraz z Peabo Brysonem , śpiewała w oryginalnej animacji Disneya z 1991 roku. Współpraca zapewniła wokalistom takie nagrody jak: Grammy, Złoty Glob oraz Oscara.

"Piękna i Bestia ", wyreżyserowana przez Billa Condona , to kinowa ekranizacja disneyowskiego filmu animowanego, stworzonego w 1991 roku. Film powstał na podstawie francuskiej baśni ludowej.

Najnowszy film jest opowieścią o Belle , która gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie. Fabuła potwierdza, że Disney jest mistrzem tworzenia ckliwych, romantycznych i bardzo wciągających historii.

 

POLECANE RADIA